Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Autor:
Ekologický výrobok:
Počet hráčov:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vyrobené v Európe:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Janod: Francúzsky výrobca inteligentných hračiek

Agátin svet prináša vzdelávacie a kreatívne hry a hračky pre vaše deti, a preto v našej ponuke nemôže chýbať francúzska značka Janod, ktorá sa už viac ako 40 rokov špecializuje predovšetkým na drevené hračky.

V oblasti drevených hračiek je firma Janod na francúzskom trhu úplnou špičkou. Okrem nich vyrába tiež magnetické hračky, prekrásne puzzle, očarujúce hudobné nástroje a pôsobivé kreatívne súpravy. Všetky výrobky Janod navrhuje a vyvíja priamo vo Francúzsku ich vlastný kreatívny tím. Výrobky firmy Janod upútajú vaše deti svojim dizajnom a navyše ich podporia v ďalšom rozvoji.

Spoločnosť Janod bola založená v roku 1970. Pôvodne rodinná firma, nesúca meno svojho zakladateľa Louisa Janoda, sídli v oblasti Jura vo východnom Francúzsku. Dnes je značka Janod dostupná v 34 krajinách sveta. Každý rok tím dizajnérov a grafických umelcov navrhne cez 150 nových drevených a kartónových hier a hračiek. Svoju inšpiráciu čerpajú z tradičných hier, ktoré sa osvedčili po mnohé generácie. Vysoká kvalita hračiek zaručuje ich dlhú životnosť a dlhodobú radosť, ktorú prinesú nielen vašim deťom, ale možno aj deťom vašich detí.
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie inteligentné hračky

Zobrazujem 1 - 24 z 305
< 1 3 ... 13