Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Kolekcia:
Objem:
Určené pre:
Vek:
Vyrobené v Európe:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Zdravá lahev

V roku 1990 založil pán David Tomáš firmu R&B Mědílek s.r.o. Rodinná firma sídliaca v Žacléři vo Východných Čechách začína s výrobou cyklopások. Neskôr sa zameriava na športové fľaše (nielen pre cyklistov) a plastové nápojové fľaše, ktoré uvádza na trh pod registrovanou značkou Zdravá lahev v roku 2009.

Zdravá fľaša neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá, ani iné toxické látky. Je vyrobená z bezpečného materiálu (z polypropylénu), ktorý sa pre svoje vlastnosti využíva taktiež vo farmácii a lekárstve. Jedná sa o fľašu na pitie, ktorá neabsorbuje pachy a netvorí plesne. Je možné ju využiť na teplé, studené, sýtené i ochutené nápoje. U sýtených nápojov je vhodné nastaviť zátku do polohy zatvorená „close“, aby tekutina nemohla pod tlakom vytiecť. 

Fľaša na pitie vyrobená firmou R&B Mědílek s.r.o. sa vyrába v troch veľkostiach 0,5 l/0,7 l/1 l. Je vhodná pre deti do školy, na športové krúžky, i na výlety. Zdravú fľašu oceníte pri športovaní aj cestovaní, všade tam, kde potrebujete mať pitný režim pod kontrolou.

Zdravá fľaša sa ľahko udržiava v čistote. Stačí ju vypláchnuť horúcou vodou. V prípade, že vo fľaši ostal nápoj dlhšie, môžete ju umyť v myčke alebo vyvariť pri 100°C po dobu 5 minút. Dôležité je nechať fľašu poriadne vyschnúť. Zdravú fľašu dôkladnejšie vyčistíte, ak ju rozeberiete na jednotlivé komponenty (viečko, zátkutesnenie). Ak je viečko veľmi opotrebované alebo zátka zdeformovaná od detských zúbkov, môžete ich vymeniť. Zátku, dýzu, kompletné viečko aj tesnenie kúpite samostatne. Zátku navše možno chrániť pred znečistením Floppy krytkouObmena opotrebovaných častí prispeje k dlhšiemu používaniu tejto unikátnej plastovej fľaše. Ak chcete mať Zdravú fľašu lepšie chránenú, dokúpte si k nej aj termoobal.

So Zdravou fľašou viete, čo vaše deti pijú aj koľko toho vypijú.
 
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie plastové fľaše

Zobrazujem 1 - 24 z 69
< 1 3