Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Ekologický výrobok:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Hape

Značka HAPE reprezentuje novú generáciu ekologických hračiek. Tie sú navrhované tak, aby sa páčili deťom a zároveň boli šetrné k životnému prostrediu. Všetky hračky HAPE spĺňajú najprísnejšie medzinárodné štandardy pre kvalitu a bezpečnosť, a preto spoločnosť vykonáva prísne kontroly už počas vývoja produktov. Použité farby sú na báze vody, netoxické a pre deti absolútne nezávadné. Navyše sa firma Hape snaží o zníženie spotreby energie pri ich výrobe a minimalizáciu obalového materiálu. Budúcnosť patrí deťom a hračky HAPE sú vytvorené tak, aby deti hra s nimi inšpirovala, aby sa pri hre zároveň vzdelávali a mali možnosť lepšie skúmať svet, v ktorom žijú. 

Hračky Hape sú určené najmä menším deťom. V našej ponuke nájdete drevené hračky (vkladačky, labyrinty, chodítka) pre deti od 1 roka, ktoré rozvíjajú ich jemnú motoriku, priestorové vnímanie, logiku i predstavivosť. Hračky HAPE milujú deti aj rodičia pre ich kvalitu, funkčnosť, dizajn a bezpečnosť.

Zakladateľ značky HAPE, pán Peter Handstein, vyrástol na vidieku v Nemecku, kde bol vychovávaný k rešpektu k rodine, k poctivosti, k láske k prírode. Svoju kariéru začal ako predavač vzdelávacích hračiek pre škôlky. Navštívil stovky škôlok, veľa hovoril s pedagógmi, a tým sa naučil chápať dôležitosť hry a učenia. V roku 1986 sa sestrou Sabinou a priateľom Renatom založil novú firmu na výrobu drevených hračiek - HAPE. Tá sa stala odrazom Petrových celoživotných hodnôt. Postupne sa spoločnosť rozrastala, až v roku 1995 vznikla inovatívna továreň v Číne, kde sa pri výrobe hračiek kladie dôraz na ekológiu, bezpečnosť a nové technologické postupy. Dnes predáva HAPE svoje ekologické hračky do viac ako 50 krajín sveta. Za svoj prístup k ekológii výroby aj k rešpektovaniu sociálnych práv obdržal p. Peter Handstein rad ocenení.

Hračky HAPE sú kombináciou nielen kvalitného materiálu a pekného dizajnu, ale hlavne ekologického prístupu k výrobe a snahy o prirodzené vzdelanie detí hrou. Petrovým mottom je: "Deti sa nehrajú, aby sa učili, ale rozvíjajú sa práve hraním."
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie drevené hračky

Zobrazujem 1 - 24 z 128
< 1 3 ... 6