Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Náš príbeh

Náš príbeh

Na začiatku všetkého boli dve sestry

Kristýna

Rojko s hlavou v oblakoch. Sníva o lepších zajtrajškoch, ale stará sa o to, aby návštevníci virtuálneho i kamenného Agátinho sveta boli spokojní už dnes.

Stará sa o vývoj Agátinho sveta. Inšpiráciu čerpá vo Francúzsku, kde žila a študovala. Zamilovala si ho natoľko, že sa tam nielen každoročne vracia, ale kúsok Francúzska preniesla i do Agátinho sveta. Nemalú časť ponuky totiž tvoria značky, ktoré dováža práve z Francúzska. Má tri deti: Katku (13 rokov), Kuba (12 rokov) a Danielku (10 rokov).

Lucie

Športovkyňa telom a dušou, vicemajsterka ČR a bývalá juniorská reprezentantka v softbale. Vďaka svojmu praktickému založeniu a organizačnému talentu pevne drží organizačné a logistické opraty Agátinho sveta.

Agátin svet tak vďaka Lucii zvláda nielen tie najvypätejšie chvíle v predvianočnom strese a všetky vaše objednávky teda dorazia včas, ale tiež má v poriadku všetky povinnosti voči úradom (a že ich neustále pribúda!). Má dve deti: Agátu (11 rokov) a Barborku (8 rokov).

Tak vznikol Agátin svet.

Pred rokmi si Kristýna s Luciou vraveli: „Predsa nie je možné, aby sme boli jediní rodičia, ktorých neuspokojuje ponuka bežných hračkárstiev. Nemôžeme byť jediní, ktorí chcú pre svoje deti niečo viac.“ A tak sa zrodila prvá myšlienka, ktorá viedla ku vzniku Agátinho sveta.
Ahoj, ja som Agáta
Som zvedavé, veselé a neposedné dievča, ktoré rado objavuje, skúma a tvorí. Veľmi rada hrám hry s rodičmi alebo s Matejom. Na webe vám ukážem, čo sa mi najviac páči a s čím sa rada hrám. Ako dievča samozrejme nerozumiem všetkému z chlapčenského sveta, ale Matej mi našťastie vždy pomôže.

5 hodnôt Agátinho sveta

  • 1 Mamy mamám: V Agátinom svete sme všetky mamy a vieme, čo naše deti najlepšie zabaví a súčasne niečo nové naučí. Tiež si ale uvedomujeme, ako je často ťažké správne vybrať a rozhodnúť sa. Preto sme pre vás pripravili Agátin hľadátor - - šikovného a rýchleho sprievodcu výberom kreatívne zábavných hračiek a rozvíjajúcich hier.
  • 2 Kvalita + udržateľnosť: Koncept Agátinho sveta je unikátny v tom, že pre vás starostlivo vyberáme sortiment od preverených výrobcov, ktorí vyznávajú rovnaké princípy kvality a ohľaduplnosti k prírode ako my. Estetickým a praktickým dizajnom počínajúc, prírodnými materiálmi, kvalitou výroby a férovým fungovaním výrobcu ako firmy končiac.
  • 3 Inšpirácia: V Agátinom svete otvorene zdieľame svoje skúsenosti a inšpirujeme rodičov pri vyberaní hier a hračiek pre deti. Na blogu radíme aj pri dôležitých rozhodnutiach, ako je výber správneho školského batohu či aktovky. Svoju vlastnú dávku inšpirácie môžete načerpať aj na našich Kreatívnych festivaloch.
  • 4 Zodpovednosť a dôvera: Agátin svet tvoríme pre vás. A preto sú pre nás vaše recenzie a spätné väzby kľúčové. Podľa nich neustále triedime a vylaďujeme jedinečnú ponuku zmysluplných a rozvíjajúcich hier, hračiek aj školských potrieb. Priestorom pre vašu spätnú väzbu je tiež naša súťaž Dobrá hračka.
  • 5 Otvorené srdcia: Ako ľudia máme srdcia otvorené a Agátin svet je práve taký. Preto pre vás, a hlavne vaše deti, pripravujeme množstvo kreatívnych činností zadarmo, trebárs návody na domáce tvorenie, logické a grafomotorické cvičenia či maľovanky. V neposlednom rade tiež Agáta pomáha znevýhodneným deťom.

Naše hodnoty pretvárame v činy

Najväčším darčekom pre rodičov a deti je Festival kreatívneho a logického hrania, ktorý sa v Prahe aj v Brne už stal tradíciou. Tento rodinný deň je plný kreatívnych dielní, logických hier i netradičných stavebníc. A vstup je samozrejme ZADARMO.
Ukážte, ktoré hry a hračky považujete za najlepšie! Každý rok v apríli hlasujte za tých, ktoré rozvíjajú, s ktorými deti objavujú, učia sa a pritom sa bavia. Inšpirujte ďalších rodičov svojim výberom hier a hračiek, ktoré oceňujete pre ich kvalitu i vy, rodičia.
Neustále sa vzdelávame a informujeme, aby sme vám vždy dokázali správne poradiť. O skúsenosti s vami sa delíme v blogu, ktorý tvoríme už od nášho vzniku v roku 2007.
Agátin svet vznikol preto, aby sme podporili hravý rozvoj detí. Na neho majú právo aj tie deti, ktorých život nie je tak radostný. Preto radi podporujeme organizácie, ktoré s nimi pracujú. Darujeme im hry, hračky či knižky, ktoré deťom prinesú viac radosti a poznávania.
Kto pre vás tvorí Agátin svet?
Kristýna Křížová
zakladateľka a jednateľka
Lucie Vlčková
zakladateľka a jednateľka
Gabriela Bittnerová
expedícia
Zdeňka Nováková
IT manažér
Monika Slabá
koordinátorka predajní
Leona Jíšová
produktová špecialistka
Petra Žáčková
predavačka
Martina Pechová
predavačka
Ladislava Semanská
vedúca predajne
Irena Němcová
predavačka
Zdeňka Klimešová
vedúca predajne
Kateřina Plesková
Monika Domincová
autorka recenzií hier pre školákov
Tereza Chaloupková
učiteľka a blogerka
Tereza Strouhalová
vedúca predajne
Jana Chlupová
Externá blogerka
Daniela Dušek
autorka blogu pažravo.sk
Tereza Kotilová
autorka článkov z Agátinho blogu
Korana Hollan
starostlivosť o zákazníkov v Slovinsku
Jana Napolitano
starostlivosť o zákazníkov v Taliansku
Linda Hodková
starostlivosti o zákazníkov na Slovensku
Eliška Lukášková
Julie Kutláková
Lucie Tylšarová
Radka Pustějovská
Šárka Vítů
Agáta Plzeňská
Agáta Štěrboholská
Agáta Bratislava
vedúca predajne
Emília Císařovská
Alena Vokalová
Petr Tuška
manažér logistiky
Jaroslava Křížová
predavačka
Jaroslava Podaná
predavačka
Iva Franková
predavačka
Petra Kotková
Rezonujú s vami naše hodnoty? Hľadáme ďalších kolegov