Agátka pre vás pečie internetové sušienky , aby vám uľahčila nakupovanie. Používaním webu súhlasíte s ich použitím.
Nová séria Agáta TV 2021 - sledujte
Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Náš príbeh

Náš príbeh

Na začiatku všetkého boli dve sestry

Kristýna

Rojko s hlavou v oblakoch. Sníva o lepších zajtrajškoch, ale stará sa o to, aby návštevníci virtuálneho i kamenného Agátinho sveta boli spokojní už dnes.

Stará sa o vývoj Agátinho sveta. Inšpiráciu čerpá vo Francúzsku, kde žila a študovala. Zamilovala si ho natoľko, že sa tam nielen každoročne vracia, ale kúsok Francúzska preniesla i do Agátinho sveta. Nemalú časť ponuky totiž tvoria značky, ktoré dováža práve z Francúzska. Má tri deti: Katku (13 rokov), Kuba (12 rokov) a Danielku (10 rokov).

Lucie

Športovkyňa telom a dušou, vicemajsterka ČR a bývalá juniorská reprezentantka v softbale. Vďaka svojmu praktickému založeniu a organizačnému talentu pevne drží organizačné a logistické opraty Agátinho sveta.

Agátin svet tak vďaka Lucii zvláda nielen tie najvypätejšie chvíle v predvianočnom strese a všetky vaše objednávky teda dorazia včas, ale tiež má v poriadku všetky povinnosti voči úradom (a že ich neustále pribúda!). Má dve deti: Agátu (11 rokov) a Barborku (8 rokov).

Tak vznikol Agátin svet.

Pred rokmi si Kristýna s Luciou vraveli: „Predsa nie je možné, aby sme boli jediní rodičia, ktorých neuspokojuje ponuka bežných hračkárstiev. Nemôžeme byť jediní, ktorí chcú pre svoje deti niečo viac.“ A tak sa zrodila prvá myšlienka, ktorá viedla ku vzniku Agátinho sveta.
Ahoj, ja som Agáta
Som zvedavé, veselé a neposedné dievča, ktoré rado objavuje, skúma a tvorí. Veľmi rada hrám hry s rodičmi alebo s Matejom. Na webe vám ukážem, čo sa mi najviac páči a s čím sa rada hrám. Ako dievča samozrejme nerozumiem všetkému z chlapčenského sveta, ale Matej mi našťastie vždy pomôže.

5 hodnôt Agátinho sveta

  • 1 Mamy mamám: V Agátinom svete sme všetky mamy a vieme, čo naše deti najlepšie zabaví a súčasne niečo nové naučí. Tiež si ale uvedomujeme, ako je často ťažké správne vybrať a rozhodnúť sa. Preto sme pre vás pripravili Agátin hľadátor - - šikovného a rýchleho sprievodcu výberom kreatívne zábavných hračiek a rozvíjajúcich hier.
  • 2 Kvalita + udržateľnosť: Koncept Agátinho sveta je unikátny v tom, že pre vás starostlivo vyberáme sortiment od preverených výrobcov, ktorí vyznávajú rovnaké princípy kvality a ohľaduplnosti k prírode ako my. Estetickým a praktickým dizajnom počínajúc, prírodnými materiálmi, kvalitou výroby a férovým fungovaním výrobcu ako firmy končiac.
  • 3 Inšpirácia: V Agátině světě otevřeně sdílíme své zkušenosti a inspirujeme rodiče při vybírání her a hraček pro děti. Na blogu radíme aj pri dôležitých rozhodnutiach, ako je výber správneho školského batohu či aktovky. Svoju vlastnú dávku inšpirácie môžete načerpať aj na našich Kreatívnych festivaloch.
  • 4 Zodpovednosť a dôvera: Agátin svet tvoríme pre vás. A preto sú pre nás vaše recenzie a spätné väzby kľúčové. Podľa nich neustále triedime a vylaďujeme jedinečnú ponuku zmysluplných a rozvíjajúcich hier, hračiek aj školských potrieb. Priestorom pre vašu spätnú väzbu je tiež naša súťaž Dobrá hračka.
  • 5 Otvorené srdcia: Ako ľudia máme srdcia otvorené a Agátin svet je práve taký. Preto pre vás, a hlavne vaše deti, pripravujeme množstvo kreatívnych činností zadarmo, trebárs návody na domáce tvorenie, logické a grafomotorické cvičenia či maľovanky. V neposlednom rade tiež Agáta pomáha znevýhodneným deťom.

Naše hodnoty pretvárame v činy

Největším dárkem pro rodiče a děti je Festival kreativního a logického hraní, který se v Praze i v Brně již stal tradicí. Tento rodinný den je plný kreativních dílen, logických her i netradičních stavebnic. A vstup je samozřejmě ZDARMA.
Ukažte, které hry a hračky považujte za ty nejlepší! Každý rok v dubnu hlasujte pro ty, které děti rozvíjejí, se kterými děti objevují, učí se a přitom se baví. Inspirujte další rodiče svým výběrem her a hraček, které oceňujete pro jejich kvalitu i vy, rodiče.
Neustále sa vzdelávame a informujeme, aby sme vám vždy dokázali správne poradiť. O skúsenosti s vami sa delíme v blogu, ktorý tvoríme už od nášho vzniku v roku 2007.
Agátin svet vznikol preto, aby sme podporili hravý rozvoj detí. Na neho majú právo aj tie deti, ktorých život nie je tak radostný. Preto radi podporujeme organizácie, ktoré s nimi pracujú. Darujeme im hry, hračky či knižky, ktoré deťom prinesú viac radosti a poznávania.
Kto pre vás tvorí Agátin svet?
Ilona Piková
prodavačka
Zdeňka Nováková
IT manažer
Gabriela Bittnerová
expedice
Monika Slabá
koordinátorka predajní
Hana Kleplová
vedúca predajne
Irena Němcová
prodavačka
Martina Pechová
prodavačka
Tereza Kotilová
autorka článků z Agátina blogu
Korana Hollan
starostlivosti o zákazníkov v Slovinsku
Iveta Raková
prodavačka
Petra Žáčková
prodavačka
Ladislava Semanská
vedoucí prodejny
Leona Jíšová
produktová specialistka
Andrea Latif
expedice
Lucie Vlčková
zakladatelka a jednatelka
Marie Kudlíková
spoluvedoucí prodejny
Klára Sláčíková
vedoucí prodejny
Renata Moučková
prodavačka
Kateřina Plesková
prodavačka
Zdeňka Klimešová
vedoucí prodejny
Tereza Strouhalová
vedoucí prodejny
Monika Domincová
autorka recenzí her pro školáky
Tereza Chaloupková
učiteľka a blogerka
Kristina Gruberová
starostlivosti o zákazníkov v Nemecku a Rakúsku
Magda Kaucká
špecialistka marketingu
Jana Chlupová
Externí blogerka
Kristýna Křížová
zakladatelka a jednatelka
Daniela Dušek
autorka blogu pažravo.sk
Martina Ferenčáková
prodavačka
Jiří Šimáček
manažér logistiky
Kateřina Hrubešová
specialistka marketingu
Eva Švubová
Tereza Šafaříková
Michaela Bruknerová
vedúci príjmu skladu
Rezonujú s vami naše hodnoty? Hľadáme ďalších kolegov