Agátka pre vás pečie internetové sušienky , aby vám uľahčila nakupovanie. Používaním webu súhlasíte s ich použitím.
Pre kreatívnu inšpiráciu a informácie sledujte
Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Náš príbeh

Náš príbeh

Na začiatku všetkého boli dve sestry

Kristýna

Rojko s hlavou v oblakoch. Sníva o lepších zajtrajškoch, ale stará sa o to, aby návštevníci virtuálneho i kamenného Agátinho sveta boli spokojní už dnes.

Stará sa o vývoj Agátinho sveta. Inšpiráciu čerpá vo Francúzsku, kde žila a študovala. Zamilovala si ho natoľko, že sa tam nielen každoročne vracia, ale kúsok Francúzska preniesla i do Agátinho sveta. Nemalú časť ponuky totiž tvoria značky, ktoré dováža práve z Francúzska. Má tri deti: Katku (13 rokov), Kuba (12 rokov) a Danielku (10 rokov).

Lucie

Športovkyňa telom a dušou, vicemajsterka ČR a bývalá juniorská reprezentantka v softbale. Vďaka svojmu praktickému založeniu a organizačnému talentu pevne drží organizačné a logistické opraty Agátinho sveta.

Agátin svet tak vďaka Lucii zvláda nielen tie najvypätejšie chvíle v predvianočnom strese a všetky vaše objednávky teda dorazia včas, ale tiež má v poriadku všetky povinnosti voči úradom (a že ich neustále pribúda!). Má dve deti: Agátu (11 rokov) a Barborku (8 rokov).

Tak vznikol Agátin svet.

Pred rokmi si Kristýna s Luciou vraveli: „Predsa nie je možné, aby sme boli jediní rodičia, ktorých neuspokojuje ponuka bežných hračkárstiev. Nemôžeme byť jediní, ktorí chcú pre svoje deti niečo viac.“ A tak sa zrodila prvá myšlienka, ktorá viedla ku vzniku Agátinho sveta.
Ahoj, ja som Agáta
Som zvedavé, veselé a neposedné dievča, ktoré rado objavuje, skúma a tvorí. Veľmi rada hrám hry s rodičmi alebo s Matejom. Na webe vám ukážem, čo sa mi najviac páči a s čím sa rada hrám. Ako dievča samozrejme nerozumiem všetkému z chlapčenského sveta, ale Matej mi našťastie vždy pomôže.

Aké sú hodnoty Agátinho sveta?

  • 1 Kvalita: Koncept Agátinho sveta je unikátny v tom, že zakladateľky starostlivo vyberajú sortiment od preverených výrobcov, ktorí vyznávajú rovnaké princípy kvality. Estetickým a praktickým dizajnom a hernou hodnotou pre dieťa počínajúc, kvalitou výroby a férovým fungovaním výrobcu ako firmy končiac.
  • 2 Inšpirácia: Agátin svet sa delí o svoje skúsenosti a inšpiruje pri vyberaní hier a hračiek pre deti. Na webe a v predajniach radí aj pri dôležitých rozhodnutiach, ako je výber správneho školského batohu či aktovky.
  • 3 Rozvoj: Agátin svet pre vás stále vylepšujeme. Cibríme jedinečnú ponuku zmysluplných a rozvíjajúcich hier, hračiek, knižiek a školských potrieb. Postupne pribúdajú kamenné predajne a e-shop obohacujeme o rad trhákov pre váš pohodlnejší nákup.
  • 4 Otvorené srdce: Ako ľudia máme srdce otvorené a Agátin svet je práve taký. Preto pre vás a hlavne vaše deti pripravujeme množstvo vecí zadarmo, napr. návody na domáce tvorenie či Kreatívny festival. Súťažou Dobrá hračka vám dávame priestor pre spätnú väzbu. V neposlednom rade tiež Agáta pomáha znevýhodneným deťom.

Naše hodnoty pretvárame v činy

Najväčším darčekom pre rodičov a deti je Festival kreatívneho a logického hrania, ktorý sa v Prahe aj v Brne už stal tradíciou. Tento rodinný deň je plný kreatívnych dielní, logických hier i netradičných stavebníc. A vstup je samozrejme ZADARMO.
Ukážte, ktoré hry a hračky považujete za tie najlepšie! Každý rok v apríli hlasujte pre tie, ktoré deti rozvíjajú, s ktorými deti objavujú, učia sa a pritom sa bavia. Inšpirujte ďalších rodičov svojím výberom hier a hračiek, ktoré oceňujete pre ich kvalitu i vy, rodičia.
Neustále sa vzdelávame a informujeme, aby sme vám vždy dokázali správne poradiť. O skúsenosti s vami sa delíme v blogu, ktorý tvoríme už od nášho vzniku v roku 2007.
Agátin svet vznikol preto, aby sme podporili hravý rozvoj detí. Na neho majú právo aj tie deti, ktorých život nie je tak radostný. Preto radi podporujeme organizácie, ktoré s nimi pracujú. Darujeme im hry, hračky či knižky, ktoré deťom prinesú viac radosti a poznávania.
Kto pre vás tvorí Agátin svet?
Ilona Piková
prodavačka
Zdeňka Nováková
specialistka nákupu a interní programátorka
Alena Vokalová
prodavačka
Gabriela Bittnerová
expedice
Monika Slabá
pracovnice zákaznického servisu a prodavačka
Hana Kleplová
koordinátorka prodejen a prodavačka
Irena Němcová
prodavačka
Martina Pechová
prodavačka
Kristina Dvořáková
prodavačka
Iveta Raková
prodavačka
Petra Žáčková
prodavačka
Martina Vacíková
expedice
Veronika Váňová
expedice
Ladislava Semanská
vedoucí prodejny
Jana Ambrozová
prodavačka
Martina Ferenčáková
prodavačka
Leona Jíšová
produktová specialistka a prodavačka
Andrea Latif
expedice
Lucie Vlčková
zakladatelka a jednatelka
Kristýna Křížová
zakladatelka a jednatelka
Kateřina Hrubešová
specialistka marketingu
Marie Kudlíková
spoluvedoucí prodejny
Klára Sláčíková
vedoucí prodejny
Tereza Chaloupková
autorka seriálu Veselá chaloupka
Renata Moučková
prodavačka
Monika Domincová
autorka recenzí her pro školáky
Kateřina Plesková
prodavačka
Magda Kaucká
Zdeňka Klimešová
vedoucí prodejny
Tereza Strouhalová
vedoucí prodejny
Jana Chlupová
Externí blogerka
Daniela Dušek
autorka blogu pažravo.sk
Rezonujú s vami naše hodnoty? Hľadáme ďalších kolegov