Agátka pre vás pečie internetové sušienky , aby vám uľahčila nakupovanie. Používaním webu súhlasíte s ich použitím.
Nová séria Agáta TV 2021 - sledujte
Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Príznak:
Autor:
Ekologický výrobok:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Monika Slabá

Lilliputiens

Za belgickou firmou Lilliputiens stojí úsilie dvoch ambicióznych mamičiek, ktoré túžili detské sny preniesť do krásnych hračiek, a tak v roku 1995 založili spoločnosť vyrábajúcu textilné hračky s prekvapením. Hračky Lilliputiens ukrývajú zábavné prvky, ktoré vzbudzujú záujem detí a pomáhajú im rozvíjať sa najprirodzenejšou cestou - hrou. Zvedavosť je hnacou silou detí. Uspokojte ich potrebu kvalitnou hračkou, ktorá ponúka okrem zábavy aj vzdelávaciu a estetickú hodnotu.
 
Firma Lilliputiens dokázala vytvoriť rozprávkový svet, kde každá látková hračka má svoj vlastný príbeh: prefíkaná a očarujúca líška Alice; odvážny a značne sebaistý lemur Georges; stále usmievavý a trochu neohrabaný pes Jef; nádherný jednorožec Louise, a ďalší. Roztomilé postavičky spoločne osídľujú čarovný vesmír oplývajúci pestrou paletou farieb a veľkým množstvom príjemných materiálov. Všetky Lilliputiens hračky sú vyrobené z rôznych látok, čo do mäkkosti, farebnosti či tvaru, ktoré stimulujú hmat, sluch aj zrak dieťaťa. Hračky z textilu sú testované nezávislými externými laboratóriami a spĺňajú všetky európske a medzinárodné normy kvality. Starostlivý výber materiálov a priebežné kontroly zaručujú odolnosť a bezpečnosť hračky. Takmer všetky hračky Lilliputiens možno prať v práčke.

Hračky Lilliputiens rozvíjajú predstavivosť a motoriku malých detí a umožňujú im objavovať svet okolo seba hravým spôsobom.
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie textilné hračky

Zobrazujem 1 - 24 od 218
< 1 3 ... 10