Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Kolekcia:
Objem:
Trieda:
Typ batohu:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Topgal

Firma Topgal vyrába prvotriedne školské tašky a všetky školské potreby a doplnky k nim. V ponuke nájdete školské peračníky, študentské puzdrá, desiatové boxy, vrecká na prezuvky, pláštenky na batoh, zásterky, vrecká na lavicu a mnoho ďalších.

V čom sú školské tašky Topgal tak výnimočné? Firma Topgal figuruje na českom trhu viac ako 25 rokov. Za túto dobu dokázala prepracovať svoje batohy do najmenších detailov. Výsledkom sú ľahké školské tašky, ktoré majú dokonalo anatomicky tvarovanú chrbtovú časť, nastaviteľné ramenné, hrudné a bedrové popruhy, veľké množstvo reflexných plôch, špeciálne vrecko na pitie, vnútorný organizér a mnoho ďalších vychytávok.

Firma Topgal si veľmi dobre uvedomuje, že najdôležitejšími zákazníkmi sú práve deti. Môžete mať ten najkvalitnejšiu tašku, ale pokiaľ sa deťom nebude páčiť jej dizajn, nebudú ju chcieť nosiť. A tak každým rokom prináša novú kolekciu školských, predškolských i študentských batohov, do ktorých sa premietajú súčasné módne trendy, motívy i nové výrobné technológie. 

Agátin svet vašim deťom školské tašky Topgal vrelo odporúča. Môžete ich u nás zakúpiť taktiež vo forme zvýhodnených setov, ktoré zasielame bez účtovania poštovného! Značke Topgal skutočne dôverujeme, pretože veríme, že batohy sú veľmi kvalitné. Percento reklamácií je naprosto minimálne a vždy sa ich podarí rozumne vyriešiť. Školské batohy Topgal deťom vydržia najmenej 2 – 3 roky.

Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie školské batohy

Zobrazujem 1 - 24 z 497
< 1 3 ... 21