Agátka pre vás pečie internetové sušienky , aby vám uľahčila nakupovanie. Používaním webu súhlasíte s ich použitím.
Nová séria Agáta TV 2021 - sledujte
Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Príznak:
Kolekcia:
Objem:
Trieda:
Typ batohu:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Monika Slabá

Topgal

Firma Topgal vyrába prvotriedne školské batohy a doplnky k nimškolské peračníky, študentské puzdrá, desiatové boxy, vrecká na prezuvky, pláštenky na batoh, zásterky, vrecká na lavicu...

Topgal, to je seriózna značka vyznačujúca sa kvalitou a zaujímavým dizajnom. Spoločnosť Topgal založil v roku 1993 pán Radomír Brynda, ktorý je pôvodným povolaním učiteľ fyziky. Firma najprv predávala obuv a koženú galantériu, ale postupne sa začala sústrediť na školské batohy

V čom sú školské batohy Topgal tak výnimočné? Firma Topgal figuruje na českom trhu viac ako 25 rokov. Za túto dobu dokázala prepracovať svoje batohy do najmenších detailov. Výsledkom sú ľahké školské batohy, ktoré majú dokonalo anatomicky tvarovanú chrbtovú časť, nastaviteľné ramenné, hrudné a bedrové popruhy, veľké množstvo reflexných plôch, špeciálne vrecko na pitie, vnútorný organizér a mnoho ďalších vychytávok, ktoré vám radi predvedieme. Batohy si totiž môžete prísť vyskúšať v našich kamenných predajniachkde získate užitočné rady a tipy. 

Firma Topgal si veľmi dobre uvedomuje, že najdôležitejšími zákazníkmi sú práve deti. Môžete mať ten najkvalitnejší batoh, ale pokiaľ sa deťom nebude páčiť jeho dizajn, nebudú ho radi nosiť. A tak každým rokom prináša novú kolekciu školských, predškolských i študentských batohov, do ktorých sa premietajú súčasné módne trendy, motívy i nové výrobné technológie. 

Agátin svet vašim deťom školské batohy Topgal vrelo odporúča. Môžete ich u nás zakúpiť taktiež vo forme zvýhodnených setov, ktoré zasielame bez účtovania poštovného! Značke Topgal skutočne dôverujeme, pretože veríme, že batohy sú veľmi kvalitné. Percento reklamácií je naprosto minimálne a vždy sa ich podarí rozumne vyriešiť. Školské batohy Topgal deťom vydržia najmenej 2 - 3 roky.

Chcem vedieť viac
Zobrazujem 1 - 24 od 391
< 1 3 ... 17