Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Zasielanie po Európe

Zasielanie po Európe

Chcete pre svojich blízkych darček, ale bývajú v inej krajine? Mrknite sa, či práve v nej Agátin svet existuje. Pokiaľ áno, váš darček s radosťou doručíme do správnych rúk.
Agátin svet bol v ČR založený v r. 2007. Od tej doby pre vás a vaše deti vyberá jedinečné, kvalitné a zmysluplné hračky, ktoré vaše deti zabavia a budú ich rozvíjať. S ich jednoduchým výberom pomôže Agátin hledátor. V rámci ČR si svoju objednávku môžete nechať zaslať kuriérom (PPL, DPD, GLS), Českou poštou či si ju vyzdvihnúť vo výdajných miestach Zásielkovňa alebo v našich 10 predajniach (5x Praha, Brno, České Budějovice, Liberec, Hradec Králové, Plzeň). Tu si môžete vyzvednot svoju objednávku, vybrať ďalšie hry a hračky či vyskúšať školskú tašku.

V roku 2023 sme otvorili novú predajňu v Bratislave.Krásne hry, hračky či výtvarné a školské pomôcky z Agátinho sveta môžete tiež nechat zaslať svojim blízkym v ďalších krajinách, kde Agátin svet pôsobí:


 
Kristýna je zakladateľka a duša Agátinho sveta, ktorému dáva smer. Spolu so svojou sestrou Luciou skúmajú tuzemský i zahraničný trh, aby do sortimentu začlenili tie najlepšie hry a hračky. Pretože len hry, hračky, knižky a stavebnice, ktoré vynikajú prínosom pre deti, kvalitou spracovania, bezpečnosťou aj dizajnom môžu do Agátinho sveta. A taký je potom svet, ktorý pre nás tvoria.