Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Ekologický výrobok:
Objem:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Affenzahn

Batohy do škôlky Affenzahn sú najlepšími kamarátmi detí po celom svete. Majú svoje špeciálne schopnosti a vlastnosti. Budú s vami zdieľať najbláznivejšie dobrodružstvá a sú to pekné potvorky! Od nastaviteľného prsného pásu až po zatváranie na zips, každučký detail je s láskou premyslený. Batohy do škôlky Affenzahn sú zábavné a funkčné zároveň.

Batohy Affenzahn pre predškolské deti ponúkajú oveľa viac, než len možnosť prenášať všetky potrebné veci do škôlky či počas výletu. ergonomické, ľahké a hlavne hravé a rozvíjajú detskú fantáziu aj jemnú motoriku.

Hravosť nespočíva len v atraktívnom vzhľade v podobe rôznych zvieratiek, ale najmä v možnosti manipulovať končatinami zvieraťa a pomocou suchých zipsov ich pripínať do rôznych polôh. Manipulovať možno aj s jazykom zvieratka, a meniť tak jeho výraz a zároveň trénovať jemnú motoriku, ku ktorej rozvoju výrazne prispievajú aj ľahko otvárateľné pracky batoha. Samozrejmosťou je ergonomický tvar batoha, ktorý sa dokonale prispôsobí detskému chrbtu a nastaviteľný hrudný pás. Praktické zapínanie na zips umožní deťom jednoduché a rýchle otváranie a zatváranie batoha a zároveň sa postará o bezpečné uloženie vecí.


Značka Affenzahn získala certifikát bluesign, ktorý dokladá, že výroba batohov je šetrná k životnému prostrediu. Batôžky sú z 50% vyrobené z recyklovaných PET fliaš.

Obchodná značka Affenzahn patrí pod firmu Fond of Bags, ktorá sa stala členom Nadácie Fair Wear (FWF - Fair Wear Foundation). Nadácia FWF sa snaží o zlepšenie podmienok na pracoviskách textilného priemyslu. Znamená to, že výrobky sú vyrobené v súlade s pracovnoprávnymi štandardmi a predpismi, ktoré stanovuje Medzinárodná organizácia práce.

 
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie batohy do škôlky

Zobrazujem 1 - 24 z 82
< 1 3 4