Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Doprava a platba

Doprava a platba

Akou cestou k vám objednávka dorazí? A akým spôsobom za ňu môžete zaplatiť?

Agáta radí:

 • Vedeli ste, že školské a študentské batohy zasielame zadarmo? Ponuka na zaslanie zadarmo platí i v prípade, že si k batohu vyberiete aj iný tovar (nielen školské doplnky, ale akýkoľvek ďalší tovar: knihu, hru, kreatívnu sadu…).
 • Chystáte sa na dovolenku a neviete, či si stihnete zásielku vyzdvihnúť? Nevadí, stačí v objednávke do kolónky "poznámka" uviesť termín, kedy potrebujete mať zásielku pripravenú, a my načasujeme jej odoslanie tak, aby ste si ju mohli pohodlne prevziať.
 

1. Voľba dopravy

Chcete si nechať zaslať svoju objednávku domov či do zamestnania? Alebo preferujete osobný odber vo výdajnom mieste? Vyberte si svojho dopravcu:
 • prepravnú službu GLS/GLS ThinkGreen: cena 4,9 eur vrátane DPH pri platbe vopred. Cena služby ThinkGreen je 5 eur vrátane DPH pri platbe vopred. Zásielka je doručená za dva pracovné dni po odoslaní. Šofér prepravnej služby sa s Vami spojí telefonicky a dohodne si s Vami deň a hodinu odovzdania zásielky, ktoré Vám budú vyhovovať.
 • prepravnú službu DPD:
  • doručenie na výdajné miesto  cena 3,49 eur vrátane DPH pri platbe vopred. Zásielka je na Vami vybrané výdajné miesto doručená do 2 dní po odoslaní. Svoju zásielku môžete sledovať online alebo pomocou mobilnej aplikácie. Po doručení zásielky na výdajné miesto Vám bude zaslaná SMS a e-mail s heslom pre vyzdvihnutie.
  • doručenie na adresu cena 4,9 eur vrátane DPH pri platbe vopred. Zásielka je doručená za dva pracovné dni po odoslaní. O čase doručenia zásielky budete informovaní SMSkou či emailom v deň doručenia. Ak vám časové rozhranie nebude vyhovovať, môžete sa s kuriérom dohodnúť na inom čase alebo si nechať zásielku presmerovať do výdajného miesta Pickup či na inú adresu. 
 • Packeta:
  • doručenie na výdajné miesto – cena 2,99 eur vrátane DPH pri platbe vopred. Zásielka je na Vami vybrané výdajné miesto doručená do 2 dní po odoslaní. Svoju zásielku môžete sledovať online alebo pomocou mobilnej aplikácie. Po doručení zásielky na výdajné miesto Vám bude zaslaná SMS a e-mail s heslom pre vyzdvihnutie. Ak si zásielku nemôžete vyzdvihnúť do 7 dní, jednoducho pošlite spätnú SMS a lehotu si predĺžite až na 21 dní. Informácie o jednotlivých pobočkách nájdete tu.
  • doručenie na adresu – cena 4,9 eur vrátane DPH pri platbe vopred. Zásielka je doručená do 2 dní po odoslaní. O čase doručenia zásielky budete informovaní SMSkou či emailom v deň doručenia. Svoju zásielku môžete sledovať online alebo pomocou mobilnej aplikácie.
 • osobný odber v kamennej predajni - viac informácií nájdete tu.

Pri nákupe nad 65 EUR je doprava zdarma.
 

2. Formy platby

 • Dobierka: poplatok 1,5 eur vrátane DPH. Cenu objednávky uhradíte v hotovosti či kartou šoférovi prepravnej služby, alebo pri prevzatí v pobočke Zásielkovne.
 • Bankový prevod: poplatok 0 eur. Cenu objednávky uhraďte na základe zálohovej faktúry, ktorú Vám obratom zašleme, na bankový účet uvedený v tejto zálohovej faktúre IBAN: SK2483300000002802106949, SWIFT: FIOZSKBAXXX. Ako variabilný symbol zadajte číslo objednávky. Platí pre všetky formy dopravy i pre osobné vyzdvihnutie.
 • Platobná karta: poplatok 0 eur. Platí pre karty spoločností Maestro, VISA, MasterCards a Visa Electron. 
 • Google Pay, Apple Pay
Lucia je srdcom Agátinho sveta. Stojí na nej každodenné fungovanie spoločnosti ako celku a jej ďalší rozvoj. Energiu čerpá zo športu a zo spoločných chvíľ so svojou rodinou. A práve takéto radostné chvíle chce dopriať aj rodičom a deťom, ktorí sa pobavia nad hrou či tvorivou sadou z Agátinho sveta.