Agátka pre vás pečie internetové sušienky , aby vám uľahčila nakupovanie. Používaním webu súhlasíte s ich použitím.
Pre kreatívnu inšpiráciu a informácie sledujte
Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Doprava a platba

Doprava a platba

Akou cestou k vám objednávka dorazí? A akým spôsobom za ňu môžete zaplatiť?

Agáta radí:

  • Vedeli ste, že školské a študentské batohy zasielame zadarmo? Ponuka na zaslanie zadarmo platí i v prípade, že si k batohu vyberiete aj iný tovar (nielen školské doplnky, ale akýkoľvek ďalší tovar: knihu, hru, kreatívnu sadu…).
  • Chystáte sa na dovolenku a neviete, či si stihnete zásielku vyzdvihnúť? Nevadí, stačí v objednávke do kolónky "poznámka" uviesť termín, kedy potrebujete mať zásielku pripravenú, a my načasujeme jej odoslanie tak, aby ste si ju mohli pohodlne prevziať.
 

1. Voľba dopravy

  • Chcete si nechať zaslať svoju objednávku domov alebo napríklad do zamestnania? Zašleme Vám ju prepravnou službou Geis Global Logistics: cena 3,9 eur vrátane DPH pri platbe vopred, 4,9 eur pri platbe pri prevzatí. Zásielka je doručená za dva pracovné dny po odoslaní. Šofér Geis sa s Vami spojí telefonicky a dohodne si s Vami deň a hodinu odovzdania zásielky, ktoré Vám budú vyhovovať. Ak si neprevezmete zásielku priamo od šoféra, máte možnosť vyzdvihnúť si ju v príslušnom depe Geis. Zásielka je tu uložená 3 - 5 dní, potom sa vracia k nám.
  • Preferujete osobné vyzdvihnutie svojej objednávky? Je vám k dispozícii široká sieť výdajných miest. Cena 3,9 eur pri platbe vopred, 4,9 eur pri platbe v hotovosti na mieste.

2. Formy platby

  • Dobierka: Poplatok 1 eur vrátane DPH. Cenu objednávky uhradíte v hotovosti či kartou šoférovi Geis, alebo pri prevzatí v pobočke Uloženky.
  • Bankový prevod: Poplatok 0 eur vrátane DPH. Cenu objednávky uhraďte na základe zálohovej faktúry, ktorú Vám obratom zašleme, na bankový účet uvedený v tejto zálohovej faktúre. Ako variabilní symbol zadajte číslo objednávky. Platí pre dopravu kuriérom Geis i pre osobné vyzdvihnutie.
  • Platobná karta: Poplatok 0 Kč. Platí pre karty spoločností Maestro, VISA, MasterCards a Visa Electron. 
Lucie je srdcem Agátina světa. Stojí na ní každodenní fungování společnosti jako celku a jeho další rozvoj. Energii čerpá ze sportu a ze společných chvil se svou rodinou. A právě takové radostné chvíle chce dopřát i rodičům a dětem, kteří se pobaví nad hrou či tvořivou sadou z Agátina světa.