Agátka pre vás pečie internetové sušienky , aby vám uľahčila nakupovanie. Používaním webu súhlasíte s ich použitím.
Pre kreatívnu inšpiráciu a informácie sledujte
Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:30 - 16:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Príznak:
Elektrické:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Monika Slabá

Brio


Využite mimoriadnu zľavu 15% na celé vláčikodráhy i samostatné lokomotívy, vagóniky a doplnky od spoľahlivej švédskej značky Brio! Platné do 31. 1. 2021.

Švédska firma BRIO sa zaoberá výrobou drevených hračiek viac ako 130 rokov. Bola prvá na svete, ktorá začala vyrábať drevené vláčikodráhy, a venuje sa im dodnes. Čistý a jednoduchý dizajn základných prvkov, precízna výroba a použitie kvalitného bukového dreva z trvalo udržateľných lesov, sú významné charakteristické znaky vláčikových dráh Brio i stavebníc Brio Builder, ktoré ich odlišujú od ostatných.

História značky Brio začína v roku 1884 v Osby, v malom mestečku v južnom Švédsku, kde pán Ivar Bengtsson v 18 rokoch začína s predajom pletených košov. Jeho podnikaniu sa darí, a tak v roku 1907 vzniká prvá hračka - drevený koník. Postupne rastie sortiment a rozširuje sa aj firma, ktorú v roku 1908 predáva pán Ivar svojim trom synom. Nasledujúci rok dostáva firma svoj názov BRIO (skratka Bröderna Ivarsson Osby, teda Bratia Ivarsson z Osby) a hračky sa stávajú dôležitou súčasťou sortimentu. Firma sa stále rozširuje. V roku 1920 začína dovážať nemecké kočíky a od r. 1958 vyrába prvé drevené vláčiky, ktoré sa stali jednými z najobľúbenejších hračiek. V súčasnej dobe sa pôvodne malý rodinný podnik rozrástol do veľkej globálnej spoločnosti s pobočkami po celom svete.

Hraním s vláčikodráhou alebo so stavebnicou Brio deti rozvíjajú manuálnu zručnosť aj jemnú motoriku, posilňujú trpezlivosť a predovšetkým zapájajú svoju fantáziu. Brio je záruka kvality a nikdy nekončiacej zábavy pre vaše deti. Nastupovať, zábava začína.
Chcem vedieť viac
Zobrazujem 1 - 24 od 56
< 1 3