Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Mama pre mamy

Mama pre mamy

Máloktorá mama má čas navyše. Chodí do práce, stará sa o domácnosť, pomáha deťom s úlohami. Kde však potom nájsť recept, ako byť skutočnou Supermamou? Ako podporiť detskú kreativitu? Ako zaistiť, aby z jej detí vyrástli sebaisté a hotové osobnosti?

Každá mama je v očiach svojich detí supermamou – samozrejme. Keď si ale taká mama nevie rady s výberom hier, hračiek, školských či didaktických pomôcok pre svoje deti, má sa na koho obrátiť?
Áno, má – na Kristýnu!

Kristýnine detičky: 3 školopovinné + 2 virtuálne + 3 metaforické 

Kristýna – zakladateľka Agátinho sveta – je mamičkou troch  školopovinných detí: Katky (13 rokov), Kuba (12 rokov) a Danielky (10 rokov). 
Stará sa aj o dve virtuálne detičky – o Mateja a Agátu, ktorí vás sprevádzajú Agátiným svetom. K tomu ešte rozvíja tri metaforické deti v podobe samotného Agátinho sveta, súťaže Dobrá hračka a Kreatívneho festivalu.
Jej každodennou náplňou je vyberanie najlepších kreatívnych hračiek, hľadanie nových výrobcov, preskúmavanie nových kolekcií školských batohov, vymýšľanie kreatívnych aktivít, hľadanie informácií o nových hrách aj o rozvíjaní detskej predstavivosti.

Skrátka robí všetko to, na čo ostatné mamy nemajú čas. 

Ako vám Kristýna pomôže vybrať to správne pre vaše deti?

Na základe svojich osobných skúseností pre vás Kristýna pripravila Agátin hľadátor – šikovný a rýchly sprievodca výberom toho najlepšieho, čo možno pre dievčatá aj chlapcov, menších aj väčších, vybrať.P. S.: Inšpirujte sa ďalšími tipmi, ako ľahko vybrať hry a hračky pre svoje deti! 

 
Kateřina sa stará o Facebookovú stránku Agátinho sveta, je tiež autorkou mnohých článkov Agátinho blogu. Skúma vlastnosti našich hračiek do najmenšieho detailu. O získané poznatky sa delí v pravidelných rubrikách, ktoré sú súčasťou našich newsletterov.