Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Veľkosť korálok:
Vyrobené v Európe:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

HAMA beads

Hama zažehľovacie koráliky uvideli svetlo sveta v roku 1971. Pôvodne sa dánska firma Malte Haaning Plastic venovala výrobe plastových slamiek na pitie alebo tyčiniek na miešanie koktailových nápojov. Kvôli vysokému záujmu o plastové koráliky sa majiteľ firmy pán Malte Haaning rozhodol začať výrobu vlastných plastových korálikov HAMA

Zažehľovacie koráliky Hama prinášajú kreatívnu zábavu pre deti aj dospelých. Zapojte svoju fantáziu a vyrobte dekoráciu do izby, podložku pod hrnček, prívesok na školskú tašku alebo rámček na fotografiu.

Ako na to? Koráliky Hama beads skladáte podľa návodu alebo vlastných predstáv na podložku vytvorenú špeciálne pre tento účel. Potom sa koráliky prekryjú zažehľovacím papierom a zažehlia bežnou žehličkou. Hneď ako koráliky schladnú, môžete zložiť zažehľovací papier a vzniknutý obrázok ľahko zložiť z podložky. Podložku môžete využívať opakovane. Stačí si doplniť zásobu korálikov (trblietavých, svietiacich v tme, v pastelových farbách, dúhových, priehľadných či neónových) a nový výtvor na seba nenechá dlho čakať. Deti a dospelí tak strávia príjemný spoločný čas hrou s plastovými korálikmi podľa vlastnej fantázie. Navyše pri hre s korálikmi rozvíjajú motorické zručnosti, zlepšujú trpezlivosť a koncentráciu, učia sa počítať, rozoznávať farby a geometrické tvary.

Koráliky Hama sa vyrábajú v troch veľkostiach. Maxi koráliky majú priemer 1 cm a sú vhodné pre deti od 3 do 5 rokov. Midi koráliky s priemerom 0,5 cm sú najobľúbenejšou veľkosťou Hama korálikov vo všetkých vekových skupinách. Najmenšie Mini koráliky sme do nášho sortimentu nezaradili. HAMA koráliky môžete kúpiť buď samostatne, alebo v rôznych boxoch a súpravách. Dokúpiť sa dajú tiež samostatné podložky na vkladanie korálikov, stojany a krúžky na zavesenie.
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie zažehľovacie koráliky

Zobrazujem 1 - 24 z 128
< 1 3 ... 6