Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Ekologický výrobok:
Kolekcia:
Objem:
Trieda:
Typ batohu:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

coocazoo

Výber školského batohu pre starších školákov a študentov je rovnako dôležitý, ako bol výber dobre padnúcej školskej tašky pre vášho prváčika. Stále je hlavnou prioritou chrániť zdravý vývoj chrbtice študenta, najmä keď se objem učebníc, zošitov a ostatných školských potrieb neustále zvyšuje.

Nemecké študentské batohy coocazoo vynikajú v niekoľkých rovinách – sú veľmi pohodlné na nosenie, jednoducho ich nastavíte pomocou niekoľkých popruhov, úložný priestor je dostatočný a dobre členený. V teplejších mesiacoch oceníte  priedušnú polstrovanú chrbtovú časť zaišťujúcu cirkuláciu vzduchu. V čase dažďov pre zmenu príde vhod povrchové ošetrenie impregnáciou školských tašiek vrátane zipsov, ktoré výrazne zvyšuje nepremokavosť materiálu. Aj vďaka tejto vlastnosti batoh dobre poslúži nielen do školy, ale aj na výlety. Tínedžeri, ktorí milujú hudbu, uvítajú otvor pre slúchadlá.

Študentské batohy značky coocazoo majú svoj osobitý dizajn, čím sa stávajú neprehliadnuteľné. Vyberú si všetci, ktorí majú radi pestrosť farieb, ale aj tí, ktorí dávajú prednosť batohom bez vzorov. Výhodou je, že sa dá batoh zladiť s praktickým študentským peračníkom či peňaženkou a mať tak v rovnakom motíve celý komplet.


 
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie študentské batohy

Zobrazujem 1 - 24 z 178
< 1 3 ... 8