Agátka pre vás pečie internetové sušienky , aby vám uľahčila nakupovanie. Používaním webu súhlasíte s ich použitím.
Pre kreatívnu inšpiráciu a informácie sledujte
Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Príznak:
Kolekcia:
Trieda:
Typ batohu:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Monika Slabá

coocazoo

Investovať do kvalitného školského batohu sa vyplatí! Mladší aj starší školáci, študenti stredných škôl i škôl vysokých nosia na chrbte desať mesiacov v roku batoh do školy.

Výber školského batohu pre starších školákov a študentov je rovnako dôležitý, ako bol výber dobre padnúcej školskej tašky pre vášho prváčika. Stále je hlavnou prioritou chrániť zdravý vývoj chrbtice študenta, najmä keď se objem učebníc, zošitov a ostatných školských potrieb neustále zvyšuje.

Nemecké študentské batohy coocazoo vynikajú v niekoľkých rovinách. Batohy coocazooveľmi pohodlné na nosenie; jednoducho ich nastavíte pomocou niekoľkých popruhov; majú dobre premyslené členenie s dostatkom vreciek na uchovanie všetkého potrebného. Na prvý pohľad oceníte ich kvalitné spracovanie a použitie odolných materiálov. Tieto študentské batohy majú dokonalo priedušnú polstrovanú chrbtovú časť zaišťujúcu cirkuláciu vzduchu, vďaka ktorej sa študenti pod batohom menej spotia. Povrch školských batohov vrátane zipsov je ošetrený impregnáciou pre vyššiu odolnosť v dašti.

Študentské batohy značky coocazoo majú svoj osobitý dizajn: pestrofarebné batohy striedajú kockované, bodkované, kvetinové a prúžkované vzory. Vyberie si aj ten, kto má radšej jednoduchosť a dáva prednosť batohu bez vzorov. Batoh môžete zladiť aj so svojim peračníkom, prípadne si zaobstarať športový vak v rovnakom  motíve a máte dokonalo vyladený študentský look.


 
Chcem vedieť viac
Zobrazujem 1 - 24 od 99
< 1 3 ... 5