Agátka pre vás pečie internetové sušienky , aby vám uľahčila nakupovanie. Používaním webu súhlasíte s ich použitím.
Nová séria Agáta TV 2021 - sledujte
Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Príznak:
Počet hráčov:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vyrobené v Európe:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Monika Slabá

HABA

Nemecká spoločnosť HABA je známa ako výrobca vysoko kvalitných drevených hračiek. Produktové portfólio postupne rozšírila o plastové a magnetické hračky HABA, ktoré spĺňajú a často prevyšujú predpísané bezpečnostné normy. V ich ponuke nájdete zábavné guľôčkové labyrinty, drevené montážne súpravy, magnetické hry, lupy na pozorovanie hmyzu alebo nápadité hrkálky plné farieb a tvarov.

Hrkálky HABA sú príjemné na dotyk. Lákajú malé detské prstíky k hlbšiemu skúmaniu, čím prispievajú k rozvoju jemnej motoriky detí. Guľôčkové labyrinty HABA podporujú sústredenie a koordináciu pohybov. Deti pomocou paličky s magnetom umiestňujú guľôčky rôznych farieb do svojich domčekov. Pri hre s guľôčkovým labyrintom sa zároveň učia rozoznávať farby a počítať. Zapojiť vlastnú fantáziu môžu pri niektorej z magnetických hier HABA.

Rodinná firma HABA bola založená v roku 1938 v Bad Rodach ako továreň na drevené hračky. Hoci dnes všetky ich hračky nie sú vyrobené z dreva, stále platí, že musia byť mimoriadne kvalitné a úplne bezpečné pre deti.
Chcem vedieť viac
Zobrazujem 1 - 24 od 185
< 1 3 ... 8