Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Dobrá hračka

Dobrá hračka

V Agátinom svete je priestor len pre zmysluplné a kreatívne hračky. Zakladateľky samé starostlivo vyberajú hračky, ktoré si do Agátinho sveta zaslúžia vstúpiť. I medzi nimi ale môžete nájsť skutočné poklady, ktoré sa môžu pýšiť označením „Dobrá hračka“. Ktoré hračky si toto označenie zaslúžia a podľa čoho sú vyberané?

Kreativita, zmysluplnosť, kvalita

To sú hodnoty, na ktorých stojí Agátin svet. A tieto hodnoty sa odrážajú vo všetkom, čo sa v Agátinom svete deje. Od výberu hračiek, ktoré sa v ňom budú nachádzať, až po pracovnú etiku jeho zamestnancov. A pretože je Agátin svet väčší a väčší, prišiel čas vybrať tie najlepšie z najlepších hračiek. A ako to urobiť? Opýtať sa vás, rodičov! Vyberte tie skutočne Dobré hračky!

Dobrá hračka 2020

5. ročník Dobré hračky beží od 1. 5. 2020. Do tohtoročného ročníka sme vybrali skutočne krásne hračky. Už sa tešíme na vaše reakcie. Hlasovať môže každý. Svojím hlasom sa zaradíte do zlosovania o zaujímavé odmeny. Sledujte nás a hlasujte tu:

Ako prebiehal minulý ročník Dobré hračky?

V siedmich vekových kategóriách ste vy – rodičia – hlasovali o tom, ktorá hračka si zaslúži toto krásne ocenenie. Hlasovania 2019 sa zúčastnilo 1819 rodičov! A to je dôkaz, že vám záleží na tom, s čím a ako sa vaše deti hrajú. Výsledky hlasovania ukázali, že – rovnako ako my – dávate prednosť kvalitným, variabilným a nápaditým hračkám, ktoré neslúžia len na zabavenie detí, ale rozvíjajú ich zvedavosť a kreativitu.

Tip: Pozrite si víťazov hlasovania Dobrá hračka 2019!


  

Kristýna je zakladateľka a duša Agátinho sveta, ktorému dáva smer. Spolu so svojou sestrou Luciou skúmajú tuzemský i zahraničný trh, aby do sortimentu začlenili tie najlepšie hry a hračky. Pretože len hry, hračky, knižky a stavebnice, ktoré vynikajú prínosom pre deti, kvalitou spracovania, bezpečnosťou aj dizajnom môžu do Agátinho sveta. A taký je potom svet, ktorý pre nás tvoria.