Agátka pre vás pečie internetové sušienky , aby vám uľahčila nakupovanie. Používaním webu súhlasíte s ich použitím.
Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodná stránka Dobrá hračka

Dobrá hračka

V Agátinom svete je priestor len pre zmysluplné a kreatívne hračky. Zakladateľky samé starostlivo vyberajú hračky, ktoré si do Agátinho sveta zaslúžia vstúpiť. I medzi nimi ale môžete nájsť skutočné poklady, ktoré sa môžu pýšiť označením „Dobrá hračka“. Ktoré hračky si toto označenie zaslúžia a podľa čoho sú vyberané?

 

Kreativita, zmysluplnosť, kvalita

To sú hodnoty, na ktorých stojí Agátin svet. A tieto hodnoty sa odrážajú vo všetkom, čo sa v Agátinom svete deje. Od výberu hračiek, ktoré sa v ňom budú nachádzať, až po pracovnú etiku jeho zamestnancov. A pretože je Agátin svet väčší a väčší, prišiel čas vybrať tie najlepšie z najlepších hračiek. A ako to urobiť?

Kto vyberá Dobrú hračku?

Predsa vy! V siedmich vekových kategóriách hlasujete vy – rodičia – o tom, ktorá hračka si zaslúži toto krásne ocenenie. Posledného hlasovania sa zúčastnilo 1819 rodičov! A to je dôkaz, že vám záleží na tom, s čím a ako sa vaše deti hrajú. A výsledky hlasovania ukázali, že – rovnako ako my – dávate prednosť kvalitným, variabilným a nápaditým hračkám, ktoré neslúžia len na zabavenie detí, ale rozvíjajú ich zvedavosť a kreativitu.

Tip: Pozrite si víťazov hlasovania Dobrá hračka 2019!

Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.