Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Mamin blog Balíme sa na prázdniny: Detský batoh alebo cestovný kufor?

Balíme sa na prázdniny: Detský batoh alebo cestovný kufor?

S dětmi do přírody 14. 6. 2022 3 minuty
Tereza Kotilová
Konečne sa blížia! Vždy tak dlho očakávané P-R-Á-Z-D-N-I-N-Y, na ktoré sa tešia hlavne deti. Kam sa tento rok chystáte vyraziť? Na ďalekú cestu k moru alebo dáte prednosť poznávaniu krás našej republiky? Nech už na prázdniny vyrazíte do diaľok alebo len na pár dní za babičkou a dedkom na chatu, vždy je potrebné mať kvalitnú a praktickú cestovnú batožinu, do ktorej sa vám vojde všetko potrebné.

Na víkend za babičkou

Chystáte pobaliť vaše deti na víkend za babičkou a dedkom na chalúpku, alebo vyrážate na víkendový rodinný pobyt? To by sa vám mohol hodiť originálny detský textilný kufrík s krásnym motívom, do ktorého si dieťa môže samo pobaliť svoje obľúbené hračky, pár kúskov oblečenia aj hygienické pomôcky. Cestovné kufríky sú vhodné pre deti, ktoré majú rady poriadok. Všetky veci budú totiž vždy prehľadne zrovnané.

Rovnako dobre ako detský kufrík určite poslúži aj malý detský batôžtek, ktorý príde vhod, pokiaľ sa dieťa na svojom prázdninovom pobyte chystá aj na výlet s kamarátmi po okolí. Taký detský batoh pre voľný čas by potom mal byť ľahký a nemali by mu chýbať praktické vrecká a dômyselné pútka.

Balíte na víkend úplného štupľa, pre ktorého je aj dôležitý pútavý dizajn? V našej ponuke nájdete aj batôžteky pre najmenšie deti od 1 roka, ktoré vyzerajú ako zvieratko, takže sa iste stanú aj verným parťákom vášho dieťaťa na každú cestu. S takým batôžtekom sa budete na spoločné balenie dokonca tešiť.


 

Na ďalekú cestu k moru

Čaká vás veľké balenie na ďalekú cestu k moru? Aj pre vás máme praktické a veľmi vzhľadné riešenie každého druhu. Čo si takto spríjemniť balenie tých nudných hygienických potrieb zábavným cestovným kozmetickým kufríkom so zvieracím motívom? Nech si vyberiete akékoľvek zvieratko, každé bude na vašich cestách dozerať na hygienu vašich detí veľkými priateľskými očičkami.

V úplne rovnakom dizajne môžete kúpiť aj detský cestovný kufor na kolieskach, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na každej dovolenke.


Dětský cestovní kufr
 

Hor sa na výpravu do prírody

Dávate prednosť dobrodružstvu v prírode a vyrážate tak na niekoľko dní na výlety s batohom na chrbte? Potom sa budete skôr obzerať po kvalitnom detskom batohu, ktorý bude správne sedieť na chrbte, jednoducho sa nastaví a bude spoľahlivý. Aj medzi turistickými batohmi nájdete krásne dizajny, ktoré zaujmú práve tých najmenších.

Pri balení akéhokoľvek batohu na dobrodružný výlet nikdy nezabudnite na fľašu na pitie, tá sa bude rozhodne hodiť. Vedeli ste, že taká fľaša z nehrdzavejúcej ocele na vodu je vhodná nielen v zime na teplý čaj, ale že sa hodí práve aj v lete, keď vám udrží aj v tých najväčších horúčavách vodu krásne studenú?


Čo je ďalej dôležité pri cestovaní? Zabaviť deti tak, aby nemali priestor pre neplechu a cesta im rýchlo utiekla. Mrknite na naše inšpiratívne video, ako zabaviť deti na cestách a vyrazte na prázdniny v pokoji a pohode s myšlienkou, že samotná cesta už je dovolenka. Tak šťastnú cestu a krásne prázdniny.
Online obchod
Zdieľať
Tereza Kotilová Píšem pre vás inšpiratívne články na Agátin blog. Také články, ktoré vám pomôžu s výberom hier, hračiek a pomôcok pre vaše deti. S veľkou radosťou niektoré hračky z Agátinho sveta osobne testujem v praxi, a to pod odborným dohľadom mojej dcéry Rozálie.
NAJŠIRŠÍ VÝBER
KREATÍVNYCH HRAČIEK V SK
ZDRAVOTNÁ NEZÁVADNOSŤ
VŠETKÝCH HRAČIEK
POŠTOVNÉ ZADARMO
PRI NÁKUPE NAD 65 €