Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Mamin blog Školské batohy BOLL: Testované na deťoch

Školské batohy BOLL: Testované na deťoch

Tipy pre rodičov školákov 18. 5. 2023 1 minúta
Tereza Kotilová
Česká outdoorová značka BOLL bola založená v roku 1997. Za tú dobu si vďaka dôrazu na kvalitu a pohodlie pri nosení batohov získala jednu z popredných priečok v obľube medzi rodičmi. BOLL vyrába viac ako 50 druhov batôžtekov pre deti, školských batohov, batohov do mesta i pre náročnú turistiku, spacákov a ďalších doplnkov pre malých a veľkých dobrodruhov. Značka BOLL kladie dôraz na ochranu detskej chrbtice a komfort pri nosení školského batoha, a preto svoje batohy vyrábané z kvalitného a odolného materiálu náročne testuje.

Školské batohy BOLL: Testované na deťoch

Školské batohy BOLL: Testované na deťoch

Vybrať školský batoh nie je ľahké, to vieme, preto sme pre vás napísali článok, v ktorom sa vám snažíme predať, na čo sa pri výbere školského batoha či aktovky zamerať najviac. V každom prípade by základom mala byť spokojnosť dieťaťa s komfortom pri nosení. To sa samozrejme nedá zistiť inak než testovaním priamo na detskom chrbte. Značka BOLL v spolupráci s Testováno na dětech podrobila školské batohy celoročnému náročnému testovaniu školákmi a školáčkami, a to už dvakrát.

Pozrite sa, ako originálne poňal testovanie jeden z účastníkov:
 

Pri prvom testovaní dostalo šesť detí za úlohu školské batohy BOLL poriadne otestovať v bežnom živote. Teda v škole, popoludní v družine, na cestách a rôznych záujmových aktivitách, kam sa po škole vydávajú. Celoročné testovanie školských batohov bolo veľmi úspešné a dostalo neuveriteľných 100 %. Značka BOLL je tak hrdým držiteľom pečate Testováno na dětech.

 
Ďalšie testovanie nových školských batohov BOLL, ktoré majú väčší objem, prebiehalo tento rok, kedy sa testovalo 5 školských batohov. Dva školské batohy pre 1. – 3. triedu SCHOOL MATE 20 a tri školské batohy pre 3. – 5. triedu SMART 24. Výsledky opäť dopadli skvele, a česká značka BOLL si vylúžila hodnotenie krásnych 99 %. Podrobné výsledky testovania čítajte tu.Čo vravia rodičia na batohy značky BOLL?

Mamička malého prváčika Petra vraví: "Batoh má pekný dizajn, precízne spracovanie a praktické detaily. Po takmer ročnom každodennom používaní je bez chýb, má stále všetky spony a zipsy neporušené a švy držia. Veľmi ľahko sa udržuje čistý, čo ocenia hlavne mamičky. Testovali sme i nepriepustnosť vody do batohu a učivo nikdy nebolo mokré. Je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov. Školský batoh BOLL odporúčam všetkým deťom."

Mamička sedemročnej Anežky vraví: "Batoh je vo veľmi peknej farebnej kombinácii, plameniaky sú tento rok veľmi in. Dcéra je spokojná z mnohých a mnohých rôznych priehradiek, komôrok, do ktorých si dáva učenie a veci, ktoré nutne potrebuje správna školáčka mať vždy so sebou. Objem je úplne dostačujúci, do tašky sa vojde všetko potrebné. Ja hlavne oceňujem veľmi pevný a tvarovaný chrbát, ktorý možno prispôsobiť výške a potrebám dieťaťa."


Školské batohy BOLL pre 1. – 3. triedu

Školské batohy SCHOOL MATE 20 – Artwork collection s obrázkami zvierat z dielne českej výtvarníčky sú určené pre školákov v 1. – 3. triede. Batohy pre našich najmenších školákov sú kvalitné a technicky prepracované. Ide o batohy, ktoré rastú s dieťaťom vďaka plne výškovo nastaviteľnému chrbtovému systému SP-system. Ergonomická konštrukcia batohov s bedrovým pásom podporuje zdravý vývoj detskej chrbtice.Školské batohy BOLL pre 3. – 5. triedu a 2. stupeň

Školské batohy SMART 24 sú univerzálne školské batohy pre 3. – 5. triedu a 2. stupeň do výšky postavy cca 160 cm. Školské batohy SMART sú „rastúce“ vďaka plne nastaviteľnému chrbtovému systému SP-system. Jedná sa o kvalitné, odolné, technicky prepracované školské batohy s ergonomickou konštrukciou chrbtového systému.


Chcete sa dozvedieť viac o českej značke BOLL? Pusťte si rozhovor so samotným zakladateľom Luďkom Pravdou.
 

 

Online obchod
Zdieľať
Tereza Kotilová Píšem pre vás inšpiratívne články na Agátin blog. Také články, ktoré vám pomôžu s výberom hier, hračiek a pomôcok pre vaše deti. S veľkou radosťou niektoré hračky z Agátinho sveta osobne testujem v praxi, a to pod odborným dohľadom mojej dcéry Rozálie.