Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Mamin blog Djeco Tinyly si zamiluje každé dievčatko

Djeco Tinyly si zamiluje každé dievčatko

Tipy pre výber hier a hračiek 15. 9. 2023 3 minúty
Tereza Kotilová
Svet roztomilých víl a princezien je vďaka poetickej a nevídanej predstavivosti ilustrátorky Virginie Brachetovej kúzelný a všetky dievčatká si ho stopercentne zamilujú. Každá figúrka je jedinečná svojimi doplnkami, ktoré udávajú jej hlavný príbeh. Vyberte vašej princeznej nádhernú malú bábiku Tinyly, s ktorou si užijete veľa zábavy. A pozor! Na konci článku vás čaká malý darček, tak čítajte až do konca.
Djeco Tinyly si zamiluje každé dievčatko
 

Tinyly – kúzelný svet dievčatiek

Dievčatá milujú princezné a víly! Hra s nimi je zábavná, dievčatá si vytvárajú svoj svet plný fantázie a vymýšľajú neuveriteľné príbehy. Djeco Tinyly je rad zberateľských figúrok víl a princezien, ktoré budú iste veľkým zážitkom pre vaše malé dievčatká. Každá figúrka má svoje čpecifické doplnky, ktoré udávajú jej hlavný príbeh.

Tinyly – kúzelný svet dievčatiek

V kolekcii Tinyly si každá malá slečna nájde svoju hrdinku. Nech už je to malá parádnica Paloma so svojím verným kamarátom pávom Bogom, či hippies postavička Poppy s nerozlučným spoločníkom Noukym alebo roztomilá Coco s malou kamarátkou lienkou Minico.

Zberateľské figúrky Tinyly sú v štýlových škatuľkách a sú ideálnym darčekom pre dievčatá od 3 do 9 rokov.

Na cestách s Tinyly

Cestovať s deťmi, zvlášť s tými menšími, často býva veľmi náročné. Deti sa rýchlo nudia, potrebujú množstvo vecí. Nie je to len oblečenie, potrebujú si vziať so sebou celý svoj svet. Určite poznáte situáciu, keď sa balíte na cesty a dohadujete sa so svojím dieťaťom, koľko autíčok a bábik si smie zbaliť do kufra na dovolenku. V očiach malých detí sú hračky nenahraditeľným kamarátom na cestách. Svoje o tom vie značka Djeco a preto do kolekcie Tinyly vytvorila i kufríkové domčeky, ktoré môžete spoločne s figúrkami ľahko zabaliť na akúkoľvek cestu."Prenosné kufríky máme veľmi radi, deti sa s nimi dokážu hrať hodiny a ani nemuknú. Večer, keď je čas ísť spať, kufrík s celým príslušenstvom zavrieme a upraceme na svoje miesto. To veľmi oceňujem. Pri ďalšej hre vysypú doplnky z kufríka a poskladajú si znovu svet podľa svojej fantázie.", vraví Kristýna, zakladateľka Agátinho sveta a mama troch detí.

Pozrite sa na Agáta TV, kde vám predstavíme to najzaujímavejšie z kolekcie Djeco Tinyly.
 

Ak neviete, akú figúrku svojmu dievčatku vybrať, pripravili sme pre vás dva kúzelné balíčky Tinyly, ktoré vám prvý nákup uľahčia. V našej ponuke mimo zberateľských figúrok nájdete taktiež ďalšie doplnky, ktoré vášnivé zberateľky ocenia a zabavia. Patria medzi ne prívesky Tinyly, s ktorými sa dievčatá môžu ozdobiť keď vyrazia za kamarátkami, kartová hra Čierny Peter či Hľadaj a nájdi - obe hry tématicky ladené do postavičiek Tinyly, alebo napríklad samolepkové obliekanie, čo je moderná forma papierového obliekania bábik, ktoré dievčatá milujú. Tak čo si vyberiete?


DARČEK OD AGÁTY NA ZÁVER: Pre dievčatá, ktoré si rady maľujú máme nachystaný darček v podobe maľovaniek Tinyly na stiahnutie zdarma. Stačí stiahnuť, vytlačiť a môžete maľovať.

Maľovanky Djeco Tinyly
Online obchod
Zdieľať
Tereza Kotilová Píšem pre vás inšpiratívne články na Agátin blog. Také články, ktoré vám pomôžu s výberom hier, hračiek a pomôcok pre vaše deti. S veľkou radosťou niektoré hračky z Agátinho sveta osobne testujem v praxi, a to pod odborným dohľadom mojej dcéry Rozálie.