Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Ekologický výrobok:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Tegu: Drevené magnetické stavebnice

Unikátna drevená magnetická stavebnica Tegu má svoj pôvod v štáte Honduras v Strednej Amerike a svojou kreativitou pripomína úspešnú stavebnicu KAPLA. Hra s drevenými magnetickými blokmi rozvíja fantáziu, jemnú motoriku a pomáha získať cit pre materiál. Stavebnica je certifikovaná pre deti už od 1 roku. Je taká skvelá, že ju zaraďujeme do kategórie od 1 roka až do 100 rokov.

Zakladateľmi Tegu sú dvaja bratia, Chris a Will Haughey. Tegu vyrába nielen krásne, vysoko kvalitné drevené bloky, ale tiež pozitívne ovplyvňuje život v komunite a celej honduraskej spoločnosti. Vychádza z princípov fair trade, ktoré stoja na nevykorisťovaní a dobrých pracovných podmienkach zamestnancov nadnárodných korporácií. Čo to znamená? Všetkých svojich zamestnancov hodnotia rovnakými podmienkami, benefitmi aj pracovnou dobou. S Tegu sa môžete hrať a zároveň pomáhať!

Vyberať môžete z klasických súprav magnetických blokov Tegu alebo cestovných súprav. Všetky stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné. Rozšírte svet Tegu zakúpením viacerých súprav a doprajte deťom viac kreatívnej zábavy!
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie drevené magnetické stavebnice

Zobrazujem 1 - 24 z 32
< 1