Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Geosmart: Šikovné magnetické stavebnice

Magnetické stavebnice GeoSmart dávajú deťom neobmedzené možnosti pre realizáciu svojich nápadov. Krásne pestrofarebné dieliky sú opatrené silnými magnetmi. Každý magnet je uložený v polykarbonátovom puzdre, ktoré je navyše chránené nerezovým krytom. Tento patentovaný dvojitý bezpečnostný systém zaručuje bezpečnosť deťom a vysokú odolnosť samotných dielikov. Stavebnice GeoSmart tak zvládnu aj záťažové testovanie detí.

Stavebnice GeoSmart obsahujú dvojrozmerné magnetické dieliky šiestich geometrických tvarov. Ich rôznorodosť umožňuje deťom vytvárať najrôznejšie priestorové objekty. Statické objekty možno rozpohybovať pomocou koliesok či otočných plošiniek. Postavené vozidlo osvetlia svetlami s LED diódami. Jednoduchšiu manipuláciu s vozidlom im umožní diaľkové ovládanie. Pomocou vlečného konektora pohodlne pripoja príves za vozidlo a budú ho môcť tiež riadiť.

Pri hraní s magnetickou stavebnicou GeoSmart deti rozvíjajú priestorovú predstavivosť, konštrukčnú zručnosť i logické uvažovanie. A hlavne ich GeoSmart neskutočne baví.
 
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie magnetické stavebnice

Zobrazujem 1 - 15 z 15