Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Prehľad značky Djeco Dekorácie do detskej izby a drobné darčeky

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Ekologický výrobok:
Počet hráčov:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vyrobené v Európe:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Djeco: Hračky a kreatívne súpravy z Francúzska

Francúzska značka Djeco vyniká originálnymi didaktickými hrami a výnimočnými kreatívnymi súpravami. V ponuke ďalej nechýbajú napríklad dizajnové hudobné nástroje, ktoré urobia radosť nejednému talentovanému hudebníkovi.

A čo potom až vaše deti objavia herné svety plné napínavého dobrodružstva. Kúzelný svet princezien a víl Djeco Tinyly si zamiluje každé dievčatko a Djeco Arty Toys Piráti a rytieri pre zmenu nadchnú každého chlapca.

Výrobky Djeco výrazne prevyšujú kvalitu a estetickú úroveň hračiek iných výrobcov. Uvedomujeme si jedinečnosť a obľúbenosť produktov tejto značky, a preto našu ponuku neustále rozširujeme o ďalšie novinky.

Značka Djeco bola založená už v 50. rokoch 20. storočia zakladateľkou Véronique Michel-Dalès
, ktorá sa vtedy rozhodla hračky navrhovať a vyrábať sama v ateliéri na brehu rieky Seiny, kde firma sídli dodnes. Zaujíma vás, prečo značka nesie meno Djeco? Údajne podľa jašterice gekko, ktorá je vyobrazená v logu. V roku 1989 preberá firmu syn Frédéric, ktorý drží vysoké nároky na dizajn a nápaditosť hračiek. Djeco pre svoje produkty vyberá kvalitné a odolné materiály z udržateľných sektorov (FSC) a v obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast. Firma exportuje produkty do celého sveta, a tak volí možnosti dopravy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie.

Agátin svet je priamym dovozcom výrobkov značky Djeco do Českej republiky. V našom e-shope nájdete absolútne najširšiu ponuku tejto značky na Slovensku, z ktorej si vyberie naozaj každý.

Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie didaktické a kreatívne hračky

Zobrazujem 1 - 24 z 108
< 1 3 ... 5