Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vyrobené v Európe:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Clemmy

V spoločnosti Clementoni vedia, že hranie je pre deti prirodzená aktivita, ktoré je vhodné využiť k ich ďalšiemu rozvoju. Firma Clementoni vyrába pre najmenšie deti kocky Clemmy z netoxickej mäkkej gumy. Krásne jemne voňajúce farebné kocky sú zdravotne nezávadné a úplne bezpečné. Ak dieťa nedopatrením spadne na gumové kocky, nezraní sa. Deti mäkké kocky milujú: sú príjemné na dotyk i na hryzenie: pomáhajú prerezávať prvé zúbky. Ulepené kocky možno jednoducho opláchnuť. Okrem kociek sa v Clemmy svete nachádzajú figúrky zvieratiek. Kocky deti skladajú na seba, prestrkávajú cez veko vedierka alebo prehadzujú strieškou domčeka. Hranie s kockami Clemmy zlepšuje manuálnu zručnosť, rozvíja jemnú motoriku a podporuje hmatové vnímanie detí.

TIP Agáty: Kocky Clemmy môžete umývať v umývačke na riad alebo vyvariť pri nízkej teplote v hrnci. Po umytí sa opäť zvýrazní ich vôňa.

Viac ako 50-ročná tradícia

V roku 1963 sa v talianskom meste Recanati zrodila nová rodinná firma Clementoni. Zakladateľ Mario Clementoni chcel, ako sám hovorí, zmeniť svet. V tomto roku uvádza na trh svoju prvú hru "La Tombola della Canzone". O tri roky neskôr dostáva logická hra "Chytrý Robbie" spoločnosť Clementoni do popredia záujmu zákazníkov. Spoločnosť pokračovala vo vývoji a inovácii svojich produktov. Vzdelávacie hry sa stali jedny z hlavných produktov tejto spoločnosti, ktoré uvádzajú pod spoločným názvom Science & Play (hraj sa & spoznávaj). V roku 1999 spoločnosť zriaďuje novú výrobnú linku a vydáva svoj druhý rad produktov nazvaný Early Childhood Clementoni (teda rané detstvo Clementoni), ktoré vzápätí mení na BelBebé a nakoniec na BabyClementoni a Clemmy.
 
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie produkty

Zobrazujem 1 - 13 z 13