Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Clementoni

V spoločnosti Clementoni vedia, že hranie je pre deti prirodzená aktivita, ktorú je vhodné využiť k ich ďalšiemu rozvoju. Firma Clementoni vyrába pre zvedavé školské deti vedecké a experimentálne sady.

Vedecké a experimentálne sady sú ďalším spôsobom, ako deti (tentoraz školského veku) nenásilne vzdelávať. Deti si budú pripadať ako ozajstní bádatelia, vedci či vynálezcovia. Prepadnúť vášni konštruktéra s mechanickým laboratóriom, vyblázniť sa v chemickom laboratóriu, zostrojiť robota alebo vypestovať kryštály - to všetko je možné so vzdelávacími hrami od Clementoni.

Viac ako 50-ročná tradícia

V roku 1963 sa v talianskom meste Recanati zrodila nová rodinná firma Clementoni. Zakladateľ Mario Clementoni chcel, ako sám hovorí, zmeniť svet. V tomto roku uvádza na trh svoju prvú hru „La Tombola della Canzone“. O tri roky neskôr dostáva logická hra „Chytrý Robbie“ spoločnosť Clementoni do popredia záujmu zákazníkov. Spoločnosť pokračovala vo vývoji a inovácii svojich produktov. Vzdelávacie hry sa stali jedny z hlavných produktov tejto spoločnosti, ktoré uvádzajú pod spoločným názvom Science & Play (hraj sa & spoznávaj). V roku 1999 spoločnosť zriaďuje novú výrobnú linku a vydáva svoj druhý rad produktov nazvaný Early Childhood Clementoni (teda rané detstvo Clementoni), ktoré vzápätí mení na BelBebé a nakoniec na BabyClementoni a Clemmy.
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie experimentálne sady

Zobrazujem 1 - 24 od 27
< 1