Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Mamin blog Vyberáme školský batoh pre dievčatá

Vyberáme školský batoh pre dievčatá

Tipy pre rodičov školákov 15. 8. 2023 3 minúty
Jana Chlupová
Máte doma nežné dievčatko, ktoré si potrpí na víly a jednorožcov? Alebo skôr divožienku, ktorá je do terénu a pre každé dobrodružstvo, ružová ani trblietky ju vôbec nezaujímajú? Zháňate práve školskú aktovku alebo batoh pre dcéru a nie ste si istí, čo bude to pravé? Poďte s nami nazrieť do sveta dievčenskej fantázie. Ukážeme vám, že vybrať si u nás zvládne skutočne každý, ponuku motívov pre dievčatá máme skutočne širokú.

Školské batohy pre dievčatá

Ergonómia na prvom mieste

Pri výbere aktovky alebo školského batohu nikdy nezabúdajte na jednoduché pravidlo. Dizajn by nemal prevalcovať kvalitu a ergonómiu školskej tašky. V prvom rade riešte, ako má školská aktovka prepracovaný a polstrovaný chrbát, či má dostatočne široké a mäkké ramenné popruhy, či má hrudný a bedrový pás, či je vybavená reflexnými prvkami, alebo ako je riešený vnútorný priestor. V ideálnom prípade vyberte „rastúci“ školský batoh alebo aktovku, aby sa investícia rozprestrela a školská taška slúžila niekoľko rokov. My v Agátinom svete predávame len kvalitné aktovky a batohy, ktoré myslia na zdravý chrbát vašich detí.
 
Ergonómia školského batohu na prvom mieste
 

Aktovky a školské batohy s nežnými dievčenskými motívmi

Ak máte doma budúcu prváčku, je dosť pravdepodobné, že spadá do kategórie fanúšikov jednorožcov, víl či baletiek a ideálne, aby to všetko bolo ružové a zaliate trblietkami. Je to tak? Aj keď vy môžete mať o prvej školskej aktovke zdanlivo iné predstavy, mali by ste myslieť na to, kto ju bude nosiť, a komu bude školská taška robiť radosť. Chcete predsa, aby vaša dcéra chodila do školy rada – skúste jej výber podporiť. Veď vám ide aj tak hlavne o zdravý chrbát, a ten bude s našimi aktovkami mať na 100 percent. V ponuke máme mnoho aktoviek a školských batohov rôznych značiek a v rôznych cenových kategóriách vo vyložene dievčenskom vyhotovení.
 

 

Dievčenské aktovky a školské batohy so zvieracími motívmi

Všetky dievčatká milujú zvieratká. Psy, mačky, kone, delfíny – máme všetko! S aktovkou alebo školským batohom so zvieracím motívom nemôžete šliapnuť vedľa, pokiaľ by ste chceli svoju dcéru alebo vnučku náhodou prekvapiť. A výhoda? Školská taška s obrázkami zvierat je nadčasová a nepodlieha tak „syndrómu odloženia“ kvôli momentálnej obľúbenosti inej rozprávkovej postavy. 


 

Aktovky a školské batohy pre dievčatá v nadčasovom dizajne

Staršie dievčatá už často dobrovoľne opúšťajú nežné dievčenské svety aj zvieracie motívy a vyberajú si pre svoj školský batoh jednoduchší, čistejší a nadčasový dizajn. Taká školská taška má výhodu, že vydrží viac rokov, pretože jej nedominuje výrazný detský motív. Má však ešte jedno veľké plus – často máva tmavšie farby, preto na nej nejde vidieť každá šmuha. V obľube sú bodky, hviezdy, kvety, nápisy alebo trebárs moderné pierka.

Tak aké máte doma dievčatko vy?

Online obchod
Zdieľať
Jana Chlupová Mama 3 detí, ktorá na svojom blogu www.blogzrzky.cz zdieľa svoje zážitky z ciest, delí sa o skúsenosti s dobrými knihami a šikovnými hračkami. Ťahá deti do prírody a na dobrodružné výpravy, ony ju naopak zaťahujú do svojho nekomplikovaného sveta, ktorý ju učí, že nič v živote nie je čiernobiele.