Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Mamin blog Lilliputiens: Vyrobené so starostlivosťou a láskou

Lilliputiens: Vyrobené so starostlivosťou a láskou

Tipy pre výber hier a hračiek 19. 2. 2020 2 minúty
Kateřina Hrubešová
Za belgickou značkou Lilliputiens stojí tím kreatívnych mamičiek, ktoré sa rozhodli spojiť sily a urobiť zo svojho koníčka podnikateľský plán. I keď ich cesta nebola ľahká, z ich roztomilých textilných hračiek sa stal fenomén. Sú populárne nielen vo svete, ale tiež na Slovensku.

Lilliputiens – šesť kreatívnych duší

Príbeh Lilliputiens začína obdobne ako ten náš. Dvom kamarátkam, mamičkám s kreatívnou dušou, chýbali pre ich deti mäkké, kvalitné a bezpečné hračky. Práve to ich prinútilo, aby sa zamysleli nad možnosťou vytvoriť vlastnú značku, ktorú by ponúkli ostatným mamičkám. Od svojho začiatku v roku 1995 sa značka rozrástla o ďalších štyroch členov rodiny Lilliputiens. S láskou vyrábajú originálne textilné hračky, ktoré sa vyznačujú nápaditým dizajnom, príjemným materiálom a predovšetkým bezpečnosťou.

Prečo vybrať textilné hračky od Lilliputiens?

Nie je ľahké vybrať hračku, ktorú si dieťa okamžite zamiluje. Určite to poznáte. Kúpite hračku, ale skôr či neskôr skončí niekde v kúte bez povšimnutia. Kreatívny tím Lilliputiens preniesol svoje detské sny do krásnych hračiek, ktoré rozvíjajú deťom fantáziu až do vesmíru. Vyznačujú sa krásnym dizajnom, príjemným materiálom a hlavne: priťahujú deti ako magnet! Z textilných hračiek Lilliputiens máme radosť všetci: dizajnéri, predajcovia, rodičia a – predovšetkým deti.


Textilné hračky
Kreatívne ženy Od narodenia Hračka, ktorá upokojuje
Didaktické, podporujú všetky zmysly. Stačí sa k nim pritúliť a hneď si ich dieťa zamiluje. Ľahko sa udržujú v čistote vďaka praniu. 
Úsilie dvoch ambicióznych  mamičiek, ktoré svoju kreativitu nasmerovali na deti. Vyrobené s láskou. Sú bezpečné. Testované nezávislými externými laboratóriami a spĺňajú všetky európske a medzinárodné normy  kvality. Vyrobené z príjemných materiálov. Poskytujú teplo a pocit bezpečia pri maznaní, majú pre deti upokojujúci efekt.
 

Príbeh v každej hračke

Značka Lilliputiens vytvorila rozprávkový svet, v ktorom má každá látková hračka svoj vlastný príbeh: prefíkaná a okúzľujúca líška Alice, zvieratká, o ktoré sa stará usilovný farmár, nádherný jednorožec Louise, veselý nešikovný slon Albert, odvážny a značne sebaistý lemur Georges, roztomilé a dobré bábätko Anais a ďalšie.

Rozkošné postavičky vo veselých farbách sú príjemné na dotyk, ukrývajú v sebe veľké množstvo aktivít na skúmanie a pomáhajú rozvíjať sa najprirodzenejšou cestou – hrou. Stimulujú kreativitu, motorické zručnosti, napodobovanie rol a mnoho ďalší. Nechajte deti objavovať svet okolo seba hravým a výchovným spôsobom.

Online obchod
Zdieľať
Kateřina Hrubešová Kateřina sa stará o Facebookovú stránku Agátinho sveta, je tiež autorkou mnohých článkov Agátinho blogu. Skúma vlastnosti našich hračiek do najmenšieho detailu. O získané poznatky sa delí v pravidelných rubrikách, ktoré sú súčasťou našich newsletterov.