Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka 12 dôvodov pre Agátin svet

12 dôvodov pre Agátin svet

Agátin svet: chytrá zábava pre Vaše deti a pohodlný a bezpečný nákup pre Vás!

1. Nákup s istotou a garanciami

Agátin svet získal Zlatú pečať projektu Overené zákazníkmi! Vaše nákupy u nás sú kryté projektom Garancia nákupu. V prípade akýchkoľvek problémov sú teda Vaše nákupy do 10.000 Kč (cca 390 eur) (pri dodržaní podmienok) "poistené" serverom Heuréka. Získali sme tiež ocenenie Poctivý český podnikateľ 2014. Hry a hračky, ktoré dovážame priamo pre naše predajne, získavajú významné ocenenia nielen v zahraničí, ale i v ČR: napríklad cenu Grand Prix veľtrhu For Toys či ocenenie Správna hračka – vybrané odborníkmi. Pravidelne ich tiež vy, rodičia, volíte ako Dobrú hračku.
 

2. 11 vlastných kamenných predajní

V Českej republike máme 4 kamenné predajne a 1 kreatívny showroom v Prahe, jednu v Liberci, Českých Budějoviciach, Brne, Plzni a v Hradci Králové. Na Slovensku sme v roku 2023 otvorili prvú predajňu v Bratislave. V príjemnom prostredí si môžete prezerať všetok tovar, vyskúšať školské batohy a aktovky a vyzdvihnúť internetovú objednávku. Predajne, ktoré sa nachádzajú v centrách miest, mimo hektické a uniformné nákupné centrá, sú vždy vybavené detským stolčekom a radom vzoriek hier či stavebníc.
 

3. Komplexná a unikátna ponuka pre hravý rozvoj vašich detí

Ako prvý e-shop v ČR sme sa v r. 2007 začali špecializovať na kreatívne a didaktické hračky pre deti. Nájdete u nás pestrú ponuku spoločenských a didaktických hier, kreatívnych a výtvarných hračiek, drevených a interaktívnych hračiek pre najmenších, školských batohov a pod. Tento servis nenájdete v žiadnom inom kamennom ani internetovom hračkárstve.
 

4. Sme priamy dovozca

Sme priamy dovozca niekoľkých jedinečných značiek, napr. francúzskej značky Djeco, belgických magnetických stavebníc SmartMax a GeoSmart, honduraskej drevenej magnetickej stavebnice TEGU, poľských textilných hračiek pre najmenších Mom´s Care či nemeckých drevených hračiek HABA a belgických textilných hračiek Lilliputiens. V rade ďalších značiek sme kľúčovým predajcom (napr. Janod, Aladine, Brio, Hape a pod.).
 

5. Pomôžeme a poradíme

Svoj tovar dôkladne poznáme. Fungujeme viac než dvanásť rokov, sme v úzkom kontakte s výrobcami tovaru, ktorý ponúkame, navštevujeme veľtrhy, školenia a iné odborné akcie. Okrem toho sami máme deti a množstvo vecí sme na nich už odskúšali. Ďalej pre vás pripravujeme články do nášho blogu.
 

6. Priaznivé ceny

Sami vieme, že peňazí nie je nikdy dosť, zvlášť v rodinách s deťmi, preto sa snažíme držať ceny na najnižšej možnej úrovni tak, aby ste svojim deťom mohli ponúknuť maximum. Mimo toho pripravujeme špeciálne ponuky, ako zasielanie školských batohov zadarmo, a to i vtedy, keď si k nim doobjednáte akýkoľvek iný tovar. Stálym zákazníkom e-shopu i kamenných predajní ponúkame vernostné výhody (pravidelné zasielanie newsletterov so zľavovými kódmi, zľavové kartičky do kamenných predajní a pod.).
 

7. Rýchle dodanie

Skladom máme viac ako 4000 druhov tovaru. Pokiaľ si vyberiete produkt, ktorý nie je skladom, zaistíme ho pre Vás do cca. 2 – 3 dní. Objednávky na tovar skladom, zaslané do 12 hodín, expedujeme obvykle ten istý deň a druhý deň ich máte pri sebe.
 

8. Starostlivá a šetrná expedícia objednávok

Objednaný tovar starostlivo balíme do niekoľkých vrstiev obalov, aby odolal nástrahám prepravy. Vieme, že často ide o darčeky vašim najbližším a je teda dôležité, aby tovar dorazil v poriadku a nepoškodený. Chováme sa ohľaduplne aj k životnému prostrediu: recyklujeme všetok obalový materiál a prijímame na recykláciu obaly i od iných firiem.
 

9. Za radosť pre svoje deti nemusíte vždy platiť

V Prahe a v Brne organizujeme Festival kreatívneho a logického hrania, na ktorom si s deťmi môžete zadarmo užiť množstvo zaujímavých aktivít, preskúmať a vyskúšať stavebnice, kreatívne súpravy, školské batohy a pod.

Pripravujeme pre vás a vaše deti tiež návody na ľahké domáce tvorenie či logické a grafomotorické úlohy, ktoré si môžete zadarmo stiahnuť z nášho webu. Ľahko tak deti zabavíte napríklad počas ich choroby.
 

10. Spokojnosť zákazníkov11. Rýchla a bezpečná platba

Využite možnosť uhradiť objednávku prostredníctvom platobnej brány GoPay: ponúkame vám modernú, rýchlu a bezpečnú možnosť zaplatiť objednávku pomocou platobnej karty či on-line bankového prevodu. Podrobnosti nájdete tu.
 

12. Certifikovaný a ocenený tovar

V ponuke Agátinho sveta nájdete iba kvalitné výrobky. Zodpovedajú vždy nielen českým a európskym normám, ale mnohokrát majú i ďalšie certifikáty (školské batohy Topgal – certifikácia ITC, HAMA – certifikácia AGR, rad hier, stavebníc či knižiek v našej ponuke získali prestížne české či medzinárodné ocenenia).
Kristýna je zakladateľka a duša Agátinho sveta, ktorému dáva smer. Spolu so svojou sestrou Luciou skúmajú tuzemský i zahraničný trh, aby do sortimentu začlenili tie najlepšie hry a hračky. Pretože len hry, hračky, knižky a stavebnice, ktoré vynikajú prínosom pre deti, kvalitou spracovania, bezpečnosťou aj dizajnom môžu do Agátinho sveta. A taký je potom svet, ktorý pre nás tvoria.