Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Kolekcia:
Objem:
Trieda:
Typ batohu:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Walker

Za značkou Walker stojí viedenská rodinná firma Schneiders Vienna, ktorej tradícia siaha až do roku 1890. Napriek tomu, že výrobou batožiny sa zaoberá oveľa dlhšie, samotná značka Walker sa objavila až takmer 100 rokov potom. V roku 1989 totiž firma pod značkou Walker uviedla na trh novú kolekciu batohov určenú pre mladšie ročníky, a tým sa v Rakúsku stala doslova kultovou záležitosťou. 

Za úspechom značky stojí vedľa dôrazu na kvalitu a technologické inovácie aj vlastné vývojové oddelenie. Aj preto sú batohy Walker skutočne originálne. Ponúkajú rôzne modely vyhovujúce rôznym štýlom a využívajú špičkové materiály s dôrazom na udržateľnosť zdrojov.

Batohy Walker sú vyrábané zo špičkových materiálov, ktoré spĺňajú tie najvyššie nároky na kvalitu. Vynikajú mimoriadnou hustotou vlákien, sú oteruvzdorné, pevné v ťahu, pružné a zároveň stabilné aj pri vysokých teplotných výkyvoch. Vďaka povrchovej impregnácii odolajú vode aj špine.

Z procesu výroby batohov bol úplne vylúčený rad látok škodlivých pre životné prostredie (PFC, PVC a ďalšie) a pre výrobu batohov sú tiež čím ďalej, tým širšie využívané recyklované zdroje. Napríklad podšívka batohov je teraz vyrábaná z recyklovaných PET fliaš.

Najmä školské batohy a študentské batohy vyhovejú všetkým požiadavkám na ergonómiu. Anatomicky upravený chrbtový systém bol odborne testovaný a certifikovaný viedenským Ortopedickým inštitútom Karla Landsteinera. Vďaka výškovému nastaveniu na 3 rôzne úrovne je možné batoh prispôsobiť výške, držaniu tela aj hmotnosti dieťaťa či študenta. A práve táto funkcia spolu s vhodne riešeným hrudným a bedrovým popruhom zohráva kľúčovú rolu v šetrení náporu na bedrovú časť chrbtice a prevenciu chybného držania tela.
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie batohy Walker

Zobrazujem 1 - 24 z 74
< 1 3 4