Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Mamin blog Školské batohy BOLL sú testované na deťoch!

Školské batohy BOLL sú testované na deťoch!

Tipy pre rodičov školákov 17. 6. 2020 1 minúta
Kateřina Hrubešová
Česká outdoorová značka BOLL bola založená v roku 1997. Za tú dobu si vďaka dôrazu na kvalitu a pohodlie pri nosení batohov získala jednu z popredných priečok v obľube medzi rodičmi. BOLL vyrába viac ako 50 druhov batôžtekov pre deti, školských batohov, batohov do mesta i pre náročnú turistiku, spacákov a ďalších doplnkov pre malých a veľkých dobrodruhov. Značka BOLL kladie dôraz na ochranu detskej chrbtice a komfort pri nosení školského batoha, a preto svoje batohy vyrábané z kvalitného a odolného materiálu náročne testuje.


Testováno na dětech preverilo školské batohy BOLL

Vybrať školský batoh nie je ľahké, snáď vám pomôže článok na našom blogu. V každom prípade by základom mala byť spokojnosť dieťaťa s komfortom pri nosení. To sa samozrejme nedá zistiť inak než testovaním priamo na deťoch. Značka BOLL v spolupráci s Testováno na dětech podrobila školské batohy celoročnému náročnému testovaniu školákmi a školáčkami. Šesť vybraných detí malo za úlohu batohy poriadne otestovať v škole, popoludní v družine, na cestách, a rôznych miestach, a predovšetkým na svojich chrbtoch.


Celoročné testovanie školských batohov bolo veľmi úspešné, dostalo neuveriteľných 100%. Značka BOLL je hrdým držiteľom pečate Testováno na dětech.

 

Čo vravia rodičia na batohy značky BOLL?

Mamička malého prváčika vraví: "Batoh má pekný dizajn, precízne spracovanie a praktické detaily. Po takmer ročnom každodennom používaní je bez chýb, má stále všetky spony a zipsy neporušené a švy držia. Veľmi ľahko sa udržuje čistý, čo ocenia hlavne mamičky. Testovali sme i nepriepustnosť vody do batohu a učivo nikdy nebolo mokré. Je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov. Školský batoh BOLL odporúčam všetkým deťom."
"Batoh je vo veľmi peknej farebnej kombinácii, plameniaky sú tento rok veľmi in. Dcéra je spokojná z mnohých a mnohých rôznych priehradiek, komôrok, do ktorých si dáva učenie a veci, ktoré nutne potrebuje správna školáčka mať vždy so sebou. Objem je úplne dostačujúci, do tašky sa vojde všetko potrebné. Ja hlavne oceňujem veľmi pevný a tvarovaný chrbát, ktorý možno prispôsobiť výške a potrebám dieťaťa.", vraví mamička sedemročnej školáčky.

Priebeh celého testovania, hodnotenia a fotky si môžete prečítať na stránkach Testováno na dětech.

 

Online obchod
Zdieľať
Kateřina Hrubešová Kateřina sa stará o Facebookovú stránku Agátinho sveta, je tiež autorkou mnohých článkov Agátinho blogu. Skúma vlastnosti našich hračiek do najmenšieho detailu. O získané poznatky sa delí v pravidelných rubrikách, ktoré sú súčasťou našich newsletterov.
NAJŠIRŠÍ VÝBER
KREATÍVNYCH HRAČIEK V SK
ZDRAVOTNÁ NEZÁVADNOSŤ
VŠETKÝCH HRAČIEK
POŠTOVNÉ ZADARMO
PRI NÁKUPE NAD 65 €