Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Kolekcia:
Objem:
Trieda:
Typ batohu:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

BOLL

Všetko to začalo v 80. rokoch túžbou jedného mladého študenta mať pre svoje výpravy do hôr funkčné vybavenie. A tá túžba bola taká silná, že po pár prvých pokusoch a skúsenostiach vznikla v roku 1997 česká firma BOLL a s ňou aj prvý rad horolezeckých batohov. 

Dnes BOLL vyrába všetky možné typy batohov, od batohov pre predškolákov, cez školské batohy, voľnočasové batohy, až po batohy pre vysokohorskú turistiku. Všetky batohy spájajú vysoké nároky na funkčnosť, dokonalú ergonómiu a spoľahlivosť.

Polstrovanie batohov BOLL kopíruje anatómiu chrbtice dieťaťa, chráni ju tak a umožňuje cirkuláciu vzduchu medzi batohom a chrbtom dieťaťa. K pohodlnému noseniu batohov BOLL prispieva dômyselný chrbtový systém, ktorý možno jednoducho posúvať, a tým upraviť veľkosť tak, ako dieťa rastie. Batohy majú prehľadné členenie a dostatok vreciek na uloženie školských potrieb. Zipsy batohov sa ľahko rozopínajú. Pre lepšiu viditelnosť dieťaťa v cestnej prevádzke majú batohy dostatok reflexných prvkov umiestnených na všetkých stranách batoha.
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie české batohy BOLL

Zobrazujem 1 - 24 z 117
< 1 3 ... 5