Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Hry a hračky podľa veku

Vyberajte hry a hračky podľa veku dieťaťa

Neviete, ako vybrať tie najvhodnejšie darčeky pre svoje deti? Pomôžeme vám zorientovať sa v širokej ponuke vďaka prehľadnému triedeniu podľa veku detí

Pre bábätká a batoľatá vyberajte predovšetkým pestrofarebné drevené či textilné hračky, ktoré rozvíjajú jemnú motoriku. Veľmi obľúbené sú taktiež čiernobiele hračky, ktoré poskytujú správne vizuálne podnety vďaka svojim kontrastným farbám. 

Dvojročné deti objavujú kúzlo hudobných nástrojov, prvého tvorenia, modelovania a skladania.

Trojročné deti sa s chuťou púšťajú do najjednoduchších spoločenských hier typu domino alebo loto. Našim tipom na prvú doskovú hru je úspešná hra od nemeckej značky Haba Ovocný sad. Dievčatká po vzore mamičiek najčastejšie varia, chlapci ako tatkovia opravujú či stavajú.

Predškoláci už potrebujú poriadne potrénovať mozog, a tak vyberte didaktickú hru, pri ktorej ani nepostrehnú, že sa niečo učia.

Pre mladšie školské deti (od 6 rokov) na tréning pamäte vhodné logické hry, ale i domáce bábkové divadlá, pri ktorých potrénujú slovnú zásobu a rozvinú svoju fantáziu pri vymýšľaní príbehov.

Väčší školáci (od 9 rokov) milujú experimentálne súpravy, ktoré šikovne spájajú učenie a zábavu. Naozajstnou veľkou zábavou pre chlapcov aj dievčatá v tomto veku je guľôčková dráha GraviTrax. S touto stavebnicou bude každá voľná chvíľka neskutočný zážitok!
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie hračky pre deti

Zobrazujem 1 - 24 z 4831
< 1 3 ... 202