Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Príznak:
Značka:
Ekologický výrobok:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vyrobené v Európe:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Hráme sa vonku

Pobyt na čerstvom vzduchu je pre deti bezpochyby veľmi prospešný. Dnešné deti však väčšinou trávia mnoho času vo vnútri – v škole, pri počítači či televízii. Vonkajšie aktivity prospievajú detskej imunite, rozvíjajú ich pohybovo a pôsobia i ako prevencia detskej obezity.

Ako ale deti vonku zabaviť, aby ich pobyt mimo domova tešil a bol pre ne zaujímavý? Čo napr. zahrať sa niektorú zo skvelých vonkajších hier, ako je napríklad staré známe frisbeehádzanie krúžkov, drevené kolky či maxi piškvorky.

Na výlet si so sebou môžete vziať niektoré z kartičiek expedície príroda, vďaka ktorým hravo určíte vtáky či stromy, ktoré na svojej výprave stretnete.

Pobyt na záhrade si potom môžete s deťmi spríjemniť zavesením hojdacej siete, hojdačky, šplhacieho lana alebo si pre vedecké pozorovanie nachytajte motýle či pozorujte hmyz pomocou nádobky s lupou.

TIP OD AGÁTY A MATEJA: Vyrobte si spoločne na záhrade hmyzí hotel či kŕmidlo pre vtákov a pozorujte okolo nových príbytkov skorú aktivitu poletujúceho zverstva.
 
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie hračky do prírody

Zobrazujem 1 - 24 od 183
< 1 3 ... 8