Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Dobrá hračka 2023

Dobrá hračka 2023

V Agátinom svete je priestor len pre zmysluplné a kreatívne hračky. Starostlivo pre vás vyberáme hračky, ktoré si v Agátinom svete zaslúžia svoje miesto. Keď sa dôkladne rozhliadnete, nájdete tu skutočné poklady, ktoré sa pýšia označením „Dobrá hračka“. Ktoré hračky tento rok v ankete Dobrá hračka 2023 pribudnú? O tom nám pomôžete rozhodnúť práve vy.

Dobrá hračka 2023

Zapojte sa do ankety Dobrá hračka 2023

Pomôžte nám vybrať tie najlepšie kúsky z Agátinho sveta a zapojte sa do hlasovania v ankete Dobrá hračka 2023. Predstavujeme vám vždy 3 finálových kandidátov v 7 rôznych kategóriách. O víťazoch rozhodujete vy svojimi hlasmi.

Kategórie a prehľad nominovaných hier a hračiek

  1. Jemná motorika
  2. Zmyslové vnímanie
  3. Fantazijné svety
  4. Predškoláci a malí školáci
  5. Stavebnice
  6. Tvorivosť a kreativita
  7. Doskové hry
👉 Hlasovací formulár pre všetky kategórie nájdete tu.


Podľa čoho vyberáme hry a hračky do ankety?

Kreativita, zmysluplnosť, kvalita. To sú hodnoty, na ktorých stojí Agátin svet. Odrážajú sa vo všetkom, čo sa v Agátinom svete deje, a teda aj vo výbere hračiek. Nechceme však výber pre vás robiť bez vás. Preto je vaša účasť v Dobrej hračke veľmi dôležitá a pomáha nám rozhodovať o výbere tých najzmysluplnejších hier a hračiek do našej ponuky. Veľmi nás teší, že každý rok sa zapája viac a viac rodičov a už teraz sme zvedavý na tento ročník.
 

Ohliadnutie za anketou Dobrá hračka 2022

Poďte si pripomenúť víťazov posledného ročníka ankety Dobrá hračka 2022.

Dobrá hračka 2020: Víťazi

Kristýna je zakladateľka a duša Agátinho sveta, ktorému dáva smer. Spolu so svojou sestrou Luciou skúmajú tuzemský i zahraničný trh, aby do sortimentu začlenili tie najlepšie hry a hračky. Pretože len hry, hračky, knižky a stavebnice, ktoré vynikajú prínosom pre deti, kvalitou spracovania, bezpečnosťou aj dizajnom môžu do Agátinho sveta. A taký je potom svet, ktorý pre nás tvoria.