Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Ilustrátor:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vyrobené v Európe:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Avenue Mandarine: Zábavné kreatívne súpravy

Francúzska značka Avenue Mandarine predstavuje vzdelávacie hry pre najmenších a zábavné kreatívne súpravy. Ponuka kreatívnych súprav tejto značky je obrovská. Veľkú časť tvoria maľovanky. Ale pozor! Sú maľovanky a maľovanky od Avenue Mandarine, ktoré po vymaľovaní slúžia ako maňuška pre malé divadelné predstavenie alebo karnevalová maska ​​na narodeninovú párty. Okrem maľovaniek Avenue Mandarine ponúka súpravy na vyšívanie, prívesky na kľúče na došitie, vystrihovačky, kreatívne sety na výrobu šperkov či lapača snov, súpravy so samolepkami a decoupage. S kreatívnymi súpravami zažijú deti veľa zábavy. Z pozície rodičov isto uvítate fakt, že súpravy podporujú u detí samostatnosť a sústredenie, rozvíjajú manuálnu zručnosť, trpezlivosť a podnecujú detskú fantáziu.

Značku Avenue Mandarine uviedla na francúzsky trh spoločnosť Clairefontaine v roku 2010. Stavila na elegantný francúzsky dizajn, jemnú grafiku a prepracovanosť produktov do najmenších detailov, ktoré ich odlišujú od ostatných. Obľuba značky Avenue Mandarine neustále rastie. V súčasnosti sa dováža do viac ako 50 krajín sveta.

Prečo sa značka volá práve Avenue Mandarine (teda Mandarínková Alej)? Mandarínky vyjadrujú ovocnú príchuť detstva, na ktoré sa nezabúda. Nezabudnuteľné by mali byť radostné chvíle detí, ktoré strávia s rodinou, kamarátmi alebo samy pri tvorivom hraní s krásnymi hračkami od Avenue Mandarine.
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie kreatívne súpravy

Zobrazujem 1 - 24 z 72
< 1 3