Agátka pre vás pečie internetové sušienky , aby vám uľahčila nakupovanie. Používaním webu súhlasíte s ich použitím.
Nová séria Agáta TV 2021 - sledujte
Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Príznak:
Ilustrátor:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vyrobené v Európe:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Monika Slabá

Avenue Mandarine

Francúzska značka Avenue Mandarine predstavuje vzdelávacie hry pre najmenších a zábavné kreatívne sady. Ponuka kreatívnych sád tejto značky je obrovská. Veľkú časť tvoria omaľovánky. Ale pozor! Sú omaľovánky a omaľovánky od Avenue Mandarine, ktoré po vymaľovaní slúžia ako maňuška pre malé divadelné predstavenie alebo karnevalová maska ​​na narodeninovú párty. Okrem omaľovániek Avenue Mandarine ponúka sady na vyšívanie, prívesky na kľúče na došitie, vystrihovačky, kreatívne sety na výrobu šperkov či lapača snov, sady so samolepkami a decoupage. S kreatívnymi sadami zažijú deti veľa zábavy. Z pozície rodičia iste uvítate fakt, že sady podporujú u detí samostatnosť a sústredenie, rozvíjajú manuálnu zručnosť, trpezlivosť a podnecujú detskú fantáziu.

Značku Avenue Mandarine uviedla na francúzsky trh spoločnosť Clairefontaine v roku 2010. Stavila na elegantný francúzsky dizajn, jemnú grafiku a prepracovanosť produktov do najmenších detailov, ktoré ich odlišujú od ostatných. Obľuba značky Avenue Mandarine neustále rastie. V súčasnosti sa dováža do viac ako 50 krajín sveta.

Prečo sa značka volá práve Avenue Mandarine (teda Mandarinková Alej)? Mandarínky vyjadrujú ovocnú príchuť detstva, na ktoré sa nezabúda. Nezabudnuteľné by mali byť radostné chvíle detí, ktoré strávia s rodinou, kamarátmi alebo samy pri tvorivom hraní s krásnymi hračkami od Avenue Mandarine.
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie kreatívne sady

Zobrazujem 1 - 24 od 47
< 1