Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

4M toys

Hongkonská spoločnosť 4M bola založená v roku 1993 a rýchlo sa stala jedným z popredných svetových výrobcov tvorivých hier a experimentálnych sád podporujúcich deti vo vzdelávaní. Firma sa zameriava na produkty, ktoré deti rozvíjajú, prebúdzajú v nich prirodzenú zvedavosť a chuť niečo vybádať, zostrojiť či vytvoriť vlastnými rukami. 

Sortimentu spoločnosti 4M je obrovský. S kreatívnymi sadami si deti precvičia svoju zručnosť a trpezlivosť. V tejto skupine ich čaká napr. pletenie, šitie, odlievanie sadrových odliatkov, výroba magnetiek, doplnkov zo zmršťovacej fólie alebo lapača snov. S konštrukčnými sadami si postavia napríklad lanovku a veľa ďalších jednoduchých robotov. Veľkej obľube sa tešia sady s paleontologickými vykopávkami, pri ktorých deti objavujú jednotlivé dieliky dinosaurej kostry, ktorú následne skladajú. S experimentálnymi sadami deti lepšie pochopia základné prírodné a fyzikálne zákonitosti. Na vlastnej koži si vyskúšajú jednoduché pokusy, stanú sa bádateľmi, astronómami i kriminalistami. Spoločnosť 4M myslí tiež na problematiku ochrany životného prostredia, ktorej sa venujú sady Green Science, čiže zelená veda. Dajte zelenú hrám ako je veda o počasí, filtrovanie vody, stavba meteorologickej stanice alebo solárneho vozidla.

Spoločnosť 4M sa rozhodla v roku 1993 vyrábať produkty rozvíjajúce kreativitu a predstavivosť detí. Úspechy zožala už v začiatkoch svojej existencie, a to najmä za hračky žiariace v tme a detské kriedy Jumbo. V roku 1999 rozšírila svoje portfólio o vedecké vzdelávacie hračky Kidz Labs. V súčasnej dobe firma 4M produkuje cez 300 kreatívnych a vzdelávacích sád, ktoré dováža do viac ako 80 krajín sveta. Firma si zakladá na kvalite a bezpečnosti svojich produktov, ktoré pravidelne testuje. Výrobky firmy 4M spĺňajú najprísnejšie americké a európske normy.

4M (Four Minds, tzn. Štyri spôsoby myslenia) predstavuje 4 princípy: nápaditosť, tvorivosť, inšpiráciu a zábavu. Nápaditosť sa ukrýva v imaginatívnej mysli, s ktorou vidíme svet, aký je aj aký môže byť. Kreatívna myseľ prináša inovatívne riešenie, ktoré nám pomáha prekonávať životné prekážky. S inšpiratívnou mysľou máme odvahu objavovať nové výzvy, ktorým čelíme. Posledným princípom je vtip a zábava. Zábavný by mal byť náš prístup k životu. Hlavným mottom spoločnosti je: "Deti, ktoré sa šikovne hrajú, zostávajú šikovné."

Spoločnosť 4M od roku 2003 získala za svoje vzdelávacie hračky podporujúce rozvoj detí úctyhodných 70 ocenení, z ktorých 28 ocenení dostali za posledné dva roky. Radosť z uznania dodáva energiu ľuďom z 4M do ďalších rokov. Do budúcnosti plánujú rozšíriť kreatívne a vzdelávacie sady o hračky stimulujúce duševný vývoj detí.
 
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie kreatívne a experimentálne sady

Zobrazujem 1 - 24 z 87
< 1 3 4