Potrebujete poradiť? 0940 052 867 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechajte sa previesť
svetom hračiek

Cena:
Predajne:
Príznak:
Ekologický výrobok:
Rozvíja:
Typ hračky:
Určené pre:
Vek:
Vyrobené v Európe:
Vymazať filter
Potrebujete poradiť?
Linda Hodková

Aladine

Francúzske pečiatky Aladine nie sú len obyčajné pečiatky, ktoré natlačíte na papier. Detské pečiatky Aladine dokážu rozprávať príbehy. Každá škatuľka, do ktorej sú pečiatky zabalené, je venovaná určitej téme. Vyberte si, nech príbehy môžu začať. Odtlačením pečiatky to všetko začína. Nemusíte sa držať len papiera. Tieto kvalitné pečiatky perfektne držia tiež na bavlnenom tričku, látkovej taške alebo na cvičkách. Stačí použiť pečiatkovací vankúšik napustený textilnou farbou. Odtlačený obrázok môžu deti dofarbiť textilnými fixkami Aladine. Hotový obrázok rodičia prežehlia cez handričku a originálny výtvor je na svete. Veríme, že deti s pečiatkami Aladine vytvoria mnoho nádherných darčekov pre celú rodinu, priateľov, ale aj pre seba. Uvidíte, že sa inak budú správať napr. k pexese, ktoré si sami vytvorili.

Tvorenie s pečiatkami prináša mnoho krásnych chvíľ, ktoré podnecujú detskú fantáziu a zároveň učia deti trpezlivosti. S pečiatkami zvládnu pracovať už dvojročné deti. Pečiatky im pomáhajú s rozvojom jemnej motoriky a pri budovaní slovnej zásoby. Samozrejmosťou je zdravotná nezávadnosť použitých farieb a materiálu. Stopy atramentu, ktorý sa nedopatrením odtlačil kam nemal, možno jednoducho umyť či vyprať.

V roku 1985 bola v Paríži založená spoločnosť Aladine vyrábajúca písacie potreby a voskové pečate. Ich prvotný projekt, preniknúť na trh s písacími potrebami, sa úplne nepodaril. Avšak spoločnosť využila veľký záujem ľudí o tvorbu vlastných spomienkových albumov a pamätníčkov (tzv. scrapbookov), a v roku 1996 prišla s prvým radom dekoratívnych pečiatok. V roku 2004 sa spoločnosť Aladine stala významným európskym výrobcom pečiatok venujúcim sa téme svadby a narodeniu dieťaťa. Vývoj pečiatok išiel ďalej a v roku 2008 firma Aladine uvádza na trh detské pečiatky StampoMinos.

Od roku 2010 zastupuje v Českej republike francúzsku spoločnosť Aladine firma Twint, na čele ktorej stojí Martina Linková. Pečiatky Aladine ju jednoducho uchvátili. Spolu so svojím tímom neustále hľadá ďalšie využitie pečiatok. Ich tvorivé dielničky môžete vidieť aj na festivaloch Agátinho sveta. Sú častým hosťom v televíznych reláciách, kde radia a inšpirujú ďalších tvorivých nadšencov. Sami sa podieľajú na vývoji nových pečiatok. V reakcii na ich podnety prispeli k vylepšeniu existujúcich pečiatok Aladine.
 
Chcem vedieť viac

Agátine najobľúbenejšie kreatívne pečiatky

Zobrazujem 1 - 24 z 79
< 1 3 4