Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Dobrá hračka 2022

Dobrá hračka 2022

V Agátinom svete je priestor len pre zmysluplné a kreatívne hračky. Starostlivo pre vás vyberáme hračky, ktoré si v Agátinom svete zaslúžia svoje miesto. Keď sa dôkladne rozhliadnete, nájdete tu skutočné poklady, ktoré sa pýšia označením „Dobrá hračka“. Ktoré hračky si toto označenie doposiaľ zaslúžili a podľa čoho sú vyberané?

Ako sa zapojiť do ankety Dobrá hračka 2022?

Pomôžte nám vybrať tie najlepšie kúsky z Agátinho sveta a zapojte sa do hlasovania v ankete Dobrá hračka 2022. Predstavujeme vám finálových kandidátov v 7 rôznych kategóriách. O víťazoch rozhodujete vy svojimi hlasmi.

Kategórie a prehľad nominovaných hier a hračiek

  1. Ako rozvíjať jemnú motoriku a ďalšie kľúčové zručnosti u predškolákov?
  2. Ako rozvíjať zmyslové vnímanie najmenších?
  3. Fantazijné svety
  4. Ako pripraviť predškoláka na 1. triedu?
  5. Ako rozvíjať hudobné cítenie u detí?
  6. Ako rozvíjať tvorivosť, kreativitu a priestorové vnímanie u detí?
  7. Doskové hry
Hlasujte za svojho favorita pomocou formulára. Hlasovať môže každý!


Dobrá hračka 2022

Podľa čoho vyberáme hry a hračky do ankety?

Kreativita, zmysluplnosť, kvalita. To sú hodnoty, na ktorých stojí Agátin svet. Odrážajú sa vo všetkom, čo sa v Agátinom svete deje, a teda aj vo výbere hračiek. Nechceme však výber pre vás robiť bez vás. Preto je vaša účasť v Dobrej hračke veľmi dôležitá a pomáha nám rozhodovať o výbere tých najzmysluplnejších hier a hračiek do našej ponuky. Veľmi nás teší, že každý rok sa zapája viac a viac rodičov a už teraz sme zvedavý na tento ročník.
 

Ohliadnutie za anketou Dobrá hračka 2020

V máji 2020 sa uskutočnil 5. ročník súťaže Dobrá hračka a doposiaľ posledný ročník. Predstavili sme vám nominovaných kandidátov na našich sociálnych sieťach a vy, rodičia, ste vybraliu z každej kategórie jedného kandidáta, ktorý získal titul Dobrá hračka 2020. Výberu sa zúčastnilo neuveriteľných 2215 hlasujúcich!

Dobrá hračka 2020: Víťazi

Kristýna je zakladateľka a duša Agátinho sveta, ktorému dáva smer. Spolu so svojou sestrou Luciou skúmajú tuzemský i zahraničný trh, aby do sortimentu začlenili tie najlepšie hry a hračky. Pretože len hry, hračky, knižky a stavebnice, ktoré vynikajú prínosom pre deti, kvalitou spracovania, bezpečnosťou aj dizajnom môžu do Agátinho sveta. A taký je potom svet, ktorý pre nás tvoria.