Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodná stránka Mamin blog Jednička medzi školskými taškami Hama Step by Step: Model GRADE

Jednička medzi školskými taškami Hama Step by Step: Model GRADE

Tipy pre rodičov školákov 30. 4. 2022 2 minúty
Tereza Kotilová
Kolekcia školských aktoviek Step by Step je známa svojou nekompromisnou kvalitou, pre ktorú ju radi rodičom odporúčame. Niektoré deti však uprednostňujú školský batoh, takže rodičia museli siahnuť po inej značke. Teraz už nie! Spoločnosť Hama rozšírila svoju značku Step by Step o školský batoh GRADE. Poďte sa na neho s nami bližšie pozrieť.

Školský batoh Step by Step GRADE nadchne všetkých malých školákov. Značka Step by Step sa drží svojich osvedčených motívov ako sú delfíny, trblietavé motýle, jednorožec, pavúk, futbal či vesmírna raketa.

Jedinečnosť modelu GRADE

V čom je jedinečný model GRADE oproti ostatným modelom značky Step by Step? Novou konštrukciou. Možnosť plynulého výškového nastavenia ramenných popruhov pomocou otočného mechanizmu vo vnútri aktovky zaisťuje dokonalé nastavenie ramenných popruhov priamo na chrbte dieťaťa. Model GRADE je vhodný nielen do školy, ale i na šport a voľný čas.

Odporúčame pre žiakov 1. až 4. triedy ZŠ. 

Batohy GRADE majú predĺženú záruku na 4 roky!

Značka Step by Step chráni prírodu! Látka, ktorá je použitá na výrobu tohto modelu, je vyrobená z recyklovateľných PET fliaš. S batohom GRADE sa nemusíte báť ani dažďa, pretože je ošetrený vodoodpudivou impregnáciou bez škodlivých látok

Vlastnosti modelu GRADE 

Veľmi flexibilný, príjemný na nosenie a v športovom dizajne – taký je model GRADE! Nová konštrukcia EASY GROW robí batoh jedinečným. Vďaka nemu vydrží deťom i niekoľko školských rokov.

Vďaka MAGIC MAGS a MAGIC MAGS FLASH nemusíte mať obavy, že vaše dieťa batoh skoro omrzí. Sú to obrázky či prívesky, ktoré držia na batohu na dvoch magnetických plochách ukrytých v batohu. Obrázky držia pomocou magnetu a prívesky sa zaistia sponkou. Prípadná výmena je tak veľmi jednoduchá. Tieto doplnky umožnia dieťaťu spestriť dizajn podľa nálady a je zaručené, že ho tak batoh len tak neomrzí.Kristýna, mama troch školopovinných detí a majiteľka Agátinho sveta, dodáva: "Z vlastných skúseností môžem povedať, že deti cool motívy doslova milujú. Dopriať im ich obľúbený motív je s týmito vymeniteľnými obrázkami veľmi ľahké a cenovo dostupné. K výberu je najlepšie rovno vziať i deti, pretože práve ony potom budú nosiť batoh každý deň na chrbte." 

Pohľad na batoh spredu:
1. Vymeniteľné obrázky MAGIC MAGS
2. Rukoväť
3. Dva magnetické zámky
4. Dve vrecká na fľašu s pitím
5. Izolované predné vrecko na desiatu
6. Reflexné prvky
7. Stabilné dno aktovky ochrana proti vlhkosti a špine

Pohľad do batohu:
1. EASY GROW systém
2. Pásiky na pripevnenie puzdra vo veku batoha
3. Hlavné vrecko
4. Sťahovacia šnúrka na hlavnom vrecku
5. Okienko na menovku

Pohľad na batoh zozadu:
1. Nastaviteľné pásiky na ramennom popruhu, slúžia na dokonalé pritiahnutie batohu ku chrbtu dieťaťa
2. EASY GROW systém
3. Háčiky na zavesenie koncov ramenných popruhov
4. Ultraľahká, elastická, ergonomická chrbtová konštrukcia zo sklolaminátu s vysokou priedušnosťou
5. Reflexné prvky
6. Odnímateľný, výškovo nastaviteľný hrudný popruh
7. Ergonomické, nastaviteľné ramenné popruhy
8. Polstrovaný odnímateľný bedrový pás na optimálne rozloženie hmotnosti batohu

Čo znamená EASY GROW systém?

Vďaka systému EASY GROW rastie batoh s dieťaťom. Značka Step by Step integrovala tento systém tiež do batohov coocazoo pre starších školákov – a veľmi sa osvedčil. Rodičia oceňujú, že batoh vydrží niekoľko školských sezón. Súčasťou modelu GRADE je preto práve tento unikátny systém! Batoh môžete rýchlo prispôsobiť veľkosti vášho dieťaťa. Tým je zaistené ergonomické nosenie od 1. do 4. ročníka.

Ako spoznáte, že batoh sedí správne? Poslúžia vám tri základné rady:

1. Je široký ako ramená dieťaťa
2. Prilieha celou plochou na chrbát
3. Končí nad sedacou časťou

Pokiaľ vás viac zaujíma viac o tom, ako vybrať školský batoh alebo ako správne nosiť školský batoh, navštívte náš blog Tipy pre rodičov školákov. Nájdete tu mnoho zaujímavých rád a informácií, ktoré uľahčia život vám i vášmu školákovi.

 

Online obchod
Zdieľať
Tereza Kotilová Píšem pre vás inšpiratívne články na Agátin blog. Také články, ktoré vám pomôžu s výberom hier, hračiek a pomôcok pre vaše deti. S veľkou radosťou niektoré hračky z Agátinho sveta osobne testujem v praxi, a to pod odborným dohľadom mojej dcéry Rozálie.
NAJŠIRŠÍ VÝBER
KREATÍVNYCH HRAČIEK V SK
ZDRAVOTNÁ NEZÁVADNOSŤ
VŠETKÝCH HRAČIEK
POŠTOVNÉ ZADARMO
PRI NÁKUPE NAD 65 €