Agátka pre vás pečie internetové sušienky , aby vám uľahčila nakupovanie. Používaním webu súhlasíte s ich použitím.
Pre kreatívnu inšpiráciu a informácie sledujte
Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodná stránka Kreatívny festival

Kreatívny festival

V Agátinom svete vládne kreatívny duch nielen online. Na Festivale kreatívneho a logického hrania sa môžete presvedčiť, ako sa filozofia Agátinho sveta prenáša do praxe.

Žijeme v Agátinom svete

Zakladateľky Agátinho sveta chceli pre svoje deti akčné detstvo off-line, plné hrania, tvorenia, objavovania, skúšania... skrátka plné zmysluplného hrania. Začali zháňať kvalitné a kreatívne hračky, ktoré na českom trhu nenachádzali. O svoje objavy sa chceli podeliť s ďalšími rodičmi, ktorí vyznávajú podobné hodnoty. Tak boli postavené základy Agátinho sveta, ktorý dnes tvorí nielen e-shop a kamenné predajne, ale i ten najhravejší festival, Agátin Festival kreatívneho a logického hrania, ktorý má za sebou už 6 krásnych ročníkov!
 

Festival kreatívneho a logického hrania: deň plný tvorenia pre deti i rodičov


Prečítajte si článok, ako sa na našich festivaloch v minulých rokoch páčilo jednej z našich maminiek – ambasádoriek, Jane Chlupovej alias @blogzrzky.

Takto ste sa hrali minulý rok:

           
Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.