Agátka pre vás pečie internetové sušienky , aby vám uľahčila nakupovanie. Používaním webu súhlasíte s ich použitím.
Pre kreatívnu inšpiráciu a informácie sledujte
Potrebujete poradiť? 0940 776 194 Po - Pia 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodná stránka Agátin svet v Českej republike

Agátin svet v Českej republike

Chystáte sa na dovolenku do Česka? Máte v ČR rodinu či priateľov a chcete zaslať ich deťom darček?
Agátin svet bol v ČR založený v r. 2007. Od tej doby pre vás a vaše deti vyberá jedinečné, kvalitné a zmysluplné hračky, ktoré vaše deti zabavia a budú ich rozvíjať. Vyberať ich môžete on-line alebo v 7 kamenných predajniach.

Pre jednoduchý výber hier, hračiek, detských kníh či školských potrieb môžete využiť Agátin hledátor. V rámci ČR si svoju objednávku môžete nechať zaslať kuriérom (PPL, Geis), Českou poštou či si ju vyzdvihnúť vo výdajných miestach Uloženka alebo v našich predajniach.V našich 7 predajniach (3x Praha, 2x Brno, České Budějovice, Liberec) si môžete vyzvednot svoju objednávku, vybrať ďalšie hry a hračky či vyskúšať školskú tašku.

Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.